Illustration for article titled Pennsylvania County Declares Racism a Public Health Crisis

عکس: استیون آدامز (گتی ایماژ)

این COVID-19 همه گیر شده است به طور کامل روشن اثر است که چندین دهه از ریشه دوانده نژادپرستی نظاممند تا به حال در جامعه است. همه گیر شده بود و نامتناسب اثر مختلف مردم در جبهه اقتصادی در شدت این ویروس علائم و نژادی و اختلاف از درمان آن است. در پیتسبورگ تلاش در جریان است به آدرس آن اختلاف.

تبلیغات

این Pittsburgh Post-Gazette گزارش که Allegheny County, Pa. گذشت یک حرکت 12-3 برچسب نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. حرکت فراخوانده شد در نور از یک 2019 گزارش که نشان داد که پیتسبورگ دارای بدترین کیفیت زندگی مردم سیاه و سفید از در دیگر قابل مقایسه شهر. در پیتسبورگ, نرخ مرگ و میر نوزادان در میان سیاه و سفید کودکان است که 94 درصد بالاتر از شهرهای دیگر در این مطالعه است. تحقیقات همچنین نشان داد که مردان سیاه و سفید چهره نرخ بالاتر از تشخیص سرطان و بیماری های قلبی عروقی.

از Pittsburgh Post-Gazette:

سیاه, زنان, فقر در پیتسبورگ است که بالاتر از 85% از سایر شهرستانها قابل مقایسه; بیشتر کودکان سیاه و سفید, رشد فقر در اینجا از 85 درصد از شهرهای دیگر با توجه به گزارش.

نابرابری بر اساس نژاد و جنسیت شرح زیر است کودکان در طول سالهای مدرسه خود را, این گزارش نشان می دهد. با استفاده از دبیرستان جبر به عنوان یک شاخص کلی پیتسبورگ دانش آموزان کمتر به احتمال زیاد ثبت نام کرده اما شکاف تلفظ برای این شهر ،

و وقتی که می آید به نظم و انضباط در مدارس “پیتسبورگ اشاره بیشتر دختران به پلیس بیش از 99 درصد شهرهای مشابه” این گزارش متحده است.

تبلیغات

“این فقط یک مسئله است و این انسانیت مسئله که ما شنیده در بسیاری از اظهارات آمد که قبل از [جلسه]” گفت: Councilwoman اولیویا بنت (D-نرتهویو ارتفاع). بنت نخست حمایت از اندازه گیری. این حرکت در می آید یک سال پس از شهرستان میلواکی در ویسکانسین شد یکی از اولین اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

که توسط سه رای در برابر آن نیست و هر کس در هیئت مدیره با این تلاش است.

“من یک مشکل با زبان. به نظر می رسد که آنها خواستار سفید پوستان به عنوان جمعی و این ادعا که سفیده مسئول این … نژادی طرح طبقه بندی و چیزهایی مانند آن. و من متاسفم که زبان من فقط نمی تواند آن را پشتیبانی. به مردمی که در حق ما معتقدیم که امتیاز چیزی است که فقط چیزی ایجاد شده توسط چپ به تلاش برای ایجاد تفرقه.” سام DeMarco جمهوریخواه در بزرگ عضو شورای گفت.

این “حقایق را در مورد احساسات خود را” جمعیت واقعا نفرت زمانی که حقایق مخالفت با چگونه آنها احساس. نفرت شما را به آن را ببینید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله