دهلی نو: هند راه آهن این فدراسیون در روز پنج شنبه به دادگاه تجدید نظر به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی به خودداری از غرقه شدن در “خرده سیاست” بیش از کرایه Shramik قطار ویژه و گفت: راه آهن شارژ پول برای جلوگیری از ازدحام در ایستگاه های.

در نامه ای به گاندی راه آهن’ بزرگترین اتحادیه کارگران گفت: رفت و آمد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس خطرناک است اما کارکنان راه آهن در حال ساخت آن ممکن است از طریق کار سخت خود را.

“من درخواست نه برای بی ثبات یک سیستم خوب است که قادر می سازد مهاجران به بازگشت به خانه در 115 قطار ویژه به دلیل خرده زودگذر سیاسی دستاوردهای” AIRF دبیر شیو Gopal Mishra گفت: در نامه ای به کنگره و رئیس جمهور.

ازدحام در ایستگاه های راه آهن می تواند منجر به گسترش coronavirus, او گفت:.
راه آهن آغاز شده و در حال اجرا Shramik قطار ویژه از 1 تا خانه کشتی کارگران مهاجر سرگردان به دور از خانه های خود در نقاط مختلف کشور است.

احزاب مخالف باید دولت را متهم به شارژ پول از کارگران قطار سفر. دولت است گفت: 85 درصد از کرایه است که منتقله توسط راه آهن و باقی مانده 15 درصد است منتقله توسط دولت که درخواست یک قطار در حال اجرا است.

همانطور که از چهارشنبه راه آهن گفت: آن را تقبل قایق از آب عبور صفحه اصلی بیش از 1.35 لاخ کارگران مهاجر در بیش از 140 Shramik قطار ویژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de