با دولت رو پیش بینی 2.4 میلیارد دلار کسری بودجه یک بحث فوران کرده است در این کنگره بیش از پرداخت حقوق ده ها هزار نفر از کارکنان دولت و برخی از آنها در جلو خطوط در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

جمهوری خواهان در مجلس استدلال دولت نمی توانید هزینه را افزایش می دهد در زمانی که دولت در قرمز و Minnesotans در حال سفت کردن کمربند خود را. اما دموکرات ها در حال هل دادن به عقب استدلال برش را افزایش می دهد برای کارکنان از جمله اصلاحات کارگران و پرستاران اپیدمیولوژی و مردم پردازش بیکاری برنامه های کاربردی را مانع دولت توانایی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

این افزایش بخشی از این مخلوط را در پایان جلسه مذاکرات به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و قانون گذاران با عجله به سمت مارس 18 پایان به جلسه به طور منظم.

قرارداد مذاکره سال گذشته بین Walz دولت و 11 کارمند دولت و اتحادیه های کارگری شامل 2.25 درصد افزایش که لگد در تابستان گذشته و دیگری 2.5 درصد افزایش است که میله میله برای شروع در ماه جولای. این قرارداد همچنین افزایش کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک.

این برد برای حدود 50,000 کارکنان دولت هزینه خواهد شد دولت نزدیک به $445 میلیون دلار در زمان چرخه بودجه و $757 میلیون دلار در بودجه با توجه به پیش بینی از مینه سوتا مدیریت و بودجه است.

اما تحت این قرارداد باید به تصویب هر دو مجلس سنا و مجلس قبل از ژوئیه در غیر این صورت از درجه اعتبار ساقط هستند. می دهد که جمهوری خواه به رهبری سنا برخی از اهرم بیش از نتیجه نهایی.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت که او می خواهد فرماندار و اتحادیه های کارگری به یک توافق جدید که در آن آنها را ترک تابستان سال گذشته پرداخت را افزایش می دهد در جای خود است اما از بین بردن آینده را افزایش می دهد برای صرفه جویی در پول دولت است. او گفت: سنا مسدود تمام حقوق برای کارکنان و قانونگذاران از جمله دیم پرداخت و آنها به دنبال راه های دیگر برای کاهش هزینه ها.

“من درخواست آنها را برای انجام هر چیزی که ما در حال حاضر به انجام و با 600,000 یا به طوری که نرخ بیکاری ما باید بدانید که این یک محل جدی ما در” Gazelka گفت.

اما رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-Golden Valley گفت: این قرارداد که در حال حاضر در حال مذاکره هستند “معقول” و اختصاص در دولت در دو سال بودجه. او گفت: دولت را مجبور به افزایش سهم خود از هزینه های مراقبت های بهداشتی برای کارگران اگر این قرارداد تایید شده نیستند.

“آن را کمک نمی کند مینه سوتا اقتصاد به وضع مردم و یا به کاهش خود را جبران آن در واقع به اقتصاد لطمه می زند و حتی بیشتر” وینکلر گفت. “افرادی که در حال ارائه خدمات ضروری به Minnesotans در حال حاضر افرادی مانند پرستاران اصلاحات افسران نفر پردازش بیمه بیکاری برنامه های کاربردی شما نام خدمات ضروری ما اختصاص داده شده عمومی کارکنان انجام می دهند که کار در حال حاضر در زمانی که دولت موثر دولت است مهم تر از همیشه.”

دولت کارگر حقوق می سازد تا 7 درصد از دولت دو سال 48 میلیارد دلار بودجه Walz گفت: دولت در حال حاضر آغاز شده به کاهش بودجه. Walz تحمیل استخدام یخ در ماه آوریل برای هر کار است که بخشی از دولت در پاسخ به COVID-19.

به عنوان بخشی از یخ بسیاری از موقعیت های خالی باز باقی خواهد ماند و Walz و 24 اعضای کابینه گرفته اند 10% کاهش پرداخت برای بقیه سال.

“موج بعدی از نظر بیکاری ممکن است دولت های محلی و مقامات شهرستان و این یکی از چیزهایی است که ما به دنبال در” Walz گفت: در این هفته. اما او نمی نزدیک درب در renegotiating قرارداد.

“قطعا در این نقطه در زمان ما مجبور به ترک همه چیز روی میز است,” او گفت:.

در زیر تقسیم می شود, دولت تصویب دولت کارمند قرارداد شده است که اغلب برای بحث در کنگره. اما رهبران اتحادیه می گویند کارمندان دولت مانند 911 dispatchers نوشته کارگران و سلامت عمومی کارکنان در حال انجام شغل خود را تحت شرایط فوق العاده. برخی از آنها در معرض خطر قرار داده در قرارداد این ویروس از طریق شغل خود را مراقبت از COVID-19 بیماران و یا کار در دولت تادیبی امکانات که در آن وجود دارد شیوع.

“دولت کارگران همیشه گام اما در حال حاضر زمانی که ما در مواجهه با یک بیماری همه گیر اعضای ما شده اند در خط مقدم کمک به Minnesotans نبرد COVID-19” گفت: لینا Jamoul, مدیر اجرایی, مینه سوتا, انجمن های حرفه ای کارکنان (MAPE) اتحادیه. “از اپيدميولوژيستها که در حال پیگیری از گسترش این ویروس به اعضای ما در بیمه بیکاری که در این فضا از یک هفته در حال دیدن بیشتر ادعا کمتر در تمامیت 2019. آنها در حال پردازش کسانی که ادعا می کند و ارسال می کند.”

هر چه اتفاق می افتد به قراردادهای خارج از گروه های سیاسی در حال حاضر سیگنالینگ که آنها می تواند تبدیل به یک کمپین موضوع این سقوط. جان Rouleau, مدیر اجرایی حزب جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد مینه سوتا مشاغل ائتلاف سیاسی اقدام کمیته خبر داد و گفت: دولت باید “بلافاصله” توقف دولت حقوق. “در زمانی که بیش از یک و نیم میلیون Minnesotans را برای ثبت و بیکاری کارگران را به حال خود ساعت و پرداخت برش و مینه سوتا spirals نسبت به کسری بودجه دولت, دولت باید سفت کمربند خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله