دهلی نو: یک زن 31 ساله پلیس دهلی پاسبان بود در میان 126 نفر که فوت کرد با توجه به کروناویروس در 24 ساعت گذشته به عنوان 2,958 موارد تازه تشخیص داده شد در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش به 49,391. این موارد جدید شامل 85 از مرز نیروهای امنیتی.

برای پاسخگویی به تقاضای داخلی با افزایش عفونت های دولت ممنوع صادرات مبتنی بر الکل دست sanitisers.

همانطور که در حال حاضر 33,514 افراد تحت درمان هستند در حالی که 14,183 مرخص شده. در طی 24 ساعت گذشته 1,456 نفر مرخص گرفتن مجموع میزان بهبودی به 28.72 درصد است. PTI گفته بودند در مجموع 49,785 موارد 14,046 ترخيص شدند و 1,632 مردم مرده بود.

در دهلی 70 پرسنل پلیس آلوده شده اند. جوان پاسبان که فوت شد بدون علامت و بدون علائم تا جمعه شب. اواخر شب او تب بالا و مشکل در تنفس. او گرفته شده بود به یک بیمارستان خصوصی و سپس به یک بیمارستان دولتی که در آن او اعلام شد آورده مرده است. این احساس خطر بسیاری در سلامت برادری و پلیس.

BSF شناسایی 85 موارد جدید در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع موارد در صفوف آن به 152. اکثریت آنها (110) از دهلی نو و بقیه از تریپورا. این CRPF دارای 137 موارد مثبت هر چند هیچ یک تشخیص داده شد در روز چهارشنبه.

دولت دهلی نو روز شنبه دستور آزادی 4,000 Tablighi Jamaat اعضای آنها پس از اتمام دوره قرنطینه: 900 از آنها از دهلی نو و بقیه از تامیل نادو و Telangana.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در جلسه با دولت و وزرای بهداشت ابراز نگرانی از بالا بودن نرخ مرگ و میر در برخی از نقاط ماهاراشترا و گجرات که در بسیاری از موارد بیماران سرکوب اطلاعات و یا گزارش دیر به بیمارستان بیش از ترس از بودن در stigmatised.

این مرکز در عین حال اشاره کرد که در غرب بنگال تا به حال بسیار سطح پایین تست و مير بالا از 13.2 درصد است. این وزارت خانه گفت: خود را به بالاترین سطح برای هر دولت و با اشاره به بالا موارد مستند نقض حقوق بشر در کلکته و هوره در محلات خاص که در آن “تاج رزمندگان” تا به حال با آن مواجه حملات.

در نامه ای به, West Bengal دبیر کل Rajiva سینها, Union, صفحه اصلی, وزیر آجی Bhalla خواست اجرای سختگیرانه تر از مستند و جلب توجه به ازدحام بیش از حد در بازارهای حرکت آزاد مردم در اعداد بزرگ بدون ماسک, مردم, بازی کریکت و فوتبال پیمودن از rickshaws و سستی در اجرای اجتماعی فاصله هنجارها در مهار مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله