به طوری که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در ووهان موسسه ویروس شناسی?

پکن: چین آزمایشگاهی متهم توسط top مقامات آمریکایی از اینکه منبع این بیماری همه گیر کوروناویروس تحقیق در جهان, خطرناک ترین بیماری است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo باید هر دو ادعا کرد که شواهدی وجود دارد پاتوژن آمد از آزمایشگاه در ووهان — شهرستان که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

اما سازمان بهداشت جهانی گفت: واشنگتن در حال ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از این “نظری” ادعا و دانشمندان بر این باورند coronavirus شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان احتمالا در ووهان بازار فروش حیوانات وحشی.

بالا ما اپیدمیولوژی Anthony Fauci بازتاب داشته است که بیانیه گفتن National Geographic است که همه شواهد تا کنون “به شدت نشان می دهد” یک منشا طبیعی است.

چین به شدت تکذیب اتهامات اما حدس و گمان و تئوری های توطئه همچنان ادامه داشت.

در اینجا برخی از سوالات کلیدی در مورد ووهان موسسه ویروس شناسی:

چه آن محققان انجام دهید ؟

کار آزمایشگاه دانشمندان کمک برای ریختن به نور در COVID-19 پاتوژن در اوایل روز از وقوع در ووهان.

در ماه فوریه آنها منتشر شده کار نتیجه رسید که این ویروس جدید به اشتراک گذاشته 79.6 درصد توالی هویت به کوروناویروس سارس و آن را 96 درصد یکسان در کل ژنوم سطح به کروناویروس در بر داشت در خفاش ها.

آزمایشگاه محققان در حال حاضر انجام تحقیقات گسترده بر روی لینک کلیک کنید بين خفاش ها و شیوع بیماری در چین و برجسته نیاز به آماده شدن برای ویروس ها به طور بالقوه گسترش از خود مخازن به جوامع انسانی.

دانشمندان فکر می کنم COVID-19 سرچشمه در خفاش و می تواند منتقل شده است به مردم از طریق یکی دیگر از پستانداران مانند یک pangolin, اما وجود دارد هیچ پاسخ قطعی تا کنون.

چه آن را اداره کند ؟

این ووهان موسسه خانه بزرگترین ویروس بانک در آسیا که حفظ بیش از 1500 گونه است.

این مجموعه شامل آسیا اول حداکثر امنیت آزمایشگاه مجهز به رسیدگی به کلاس 4 پاتوژن (P4) مانند ابولا.

300 میلیون یوان ($42 میلیون) P4 آزمایشگاه باز در سال 2018 است. یک P3 آزمایشگاه شده است در عمل از سال 2012.

در حالی که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند coronavirus بود نه انسان ساخته شده است که آن را ادامه خواهد داد به منظور بررسی اگر شیوع آغاز شده و از تماس با حیوانات آلوده و یا از “تصادف” در ووهان آزمایشگاه.

می تواند وجود داشته باشد نشت?

کابل های دیپلماتیک آمریکا که توسط واشنگتن پست قبلی گفت که مقامات نگران ناکافی استانداردهای ایمنی مربوط به محققان دست زدن به سارس-مانند خفاش coronaviruses در بالا security lab.

این موسسه گفته است که دریافت نمونه آن ویروس ناشناخته در دسامبر 30, مشخص, ویروسی در ژنوم توالی در ژانویه 2 و اطلاعات ارائه شده در این پاتوژن به این که در ژانویه 11.

شیعه Zhengli یکی از چین کارشناسان برجسته در بت coronaviruses و معاون مدیر ووهان P4 آزمایشگاه گفت: او را “شرط زندگی او است که (جدید coronavirus) تا به حال چیزی برای انجام با آزمایشگاه” با توجه به رسانه های دولتی.

و در مصاحبه با علمی آمریکا, شیعه گفت: SARS-CoV-2 ژنوم توالی مطابقت ندارد هر گونه از خفاش coronaviruses او آزمایشگاهی قبلا جمع آوری شده و مورد بررسی قرار گرفت.

چه دانشمندان در مورد ویروس ؟

محققان اشاره کرده اند که در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی برای آزمایشگاه حادثه نظریه نیز وجود دارد که هیچ شواهد روشن است که این ویروس از ووهان بازار است.

یک مطالعه توسط یک گروه از دانشمندان چینی در مجله لانست منتشر شده در ژانویه یافت که اولین COVID-19 بیمار بود بدون اتصال به بازار و نه 13 از اول 41 مورد تأیید.

پروفسور لئو پون از دانشگاه هنگ کنگ گفت: جامعه علمی را اجماع بود که این ویروس است نه انسان ساخته شده است.

“ما نیاز به نگاهی به منشاء این ویروس. این مهم است زیرا از بهداشت عمومی از دیدگاه ما می خواهید بدانید که چگونه از آن اتفاق افتاده است و (اگر ما می توانیم) یادگیری از این,” او گفت:.

دیوید Heymann استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری افزود: “ما یک فرضیه است که آن را از یک حیوان زندگی می کنند بازار ندیدم کسی با ارائه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد به خلاف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر