استایرن نشت گاز در Vizag به ارمغان می آورد خاطرات از یک بوپال صبح

Vizag: برای چند ساعت صبح روز پنجشنبه صحنه در Gopalapatnam روستا در حومه ویساکاپاتنام در مجاورت مواد شیمیایی شرکت LG پلیمرها یکی از مطلق ترسناک. برای اولین بار وجود دارد رفتارهاي بو در هوا و سپس مردم شروع به سقوط مانند برگ سمت راست جایی که آنها ایستاده بود.

رانندگان متوقف شد برای گرفتن نفس خود را بلند کرد و مچاله شدن به زمین است. به زودی وجود صحنه های غیر قابل توضیح و ترور در سراسر. آمبولانس فریاد مردم حمل کودکان در سلاح های خود را و سقوط بیش از, در صندلی چرخدار.

این صحنه یادآور گاز بوپال فاجعه در سال 1984. که کابوس خیلی مستقر در predawn ساعت با یک بو گاز پوشاند شهرستان به عنوان آن را گرفت.

افسر پلیس Swaroopa Rani گفت: کارکنان خود هشدار داده شد به منطقه در Gopalapatnam در 3.30 هستم. کوره در رفته تماس وجود دارد گفت: به نظر می رسید به چیزی مضر در هوا. پلیس را پیدا هوا مضر و بلافاصله هشدار داده بالاتر در این شهرستان است.

پس از تب و تاب اولیه از وحشت گاز شناسایی شد به عنوان استایرن نیز نامیده می شود vinylbenzene است که مورد استفاده در تولید پلی استایرن و پلاستیک و شیشه و لاستیک و.

به گفته مقامات بهداشت صرف قرار گرفتن در معرض این گاز ممکن است کشنده باشد. اما مواجهه حاد با یک شکل متمرکز از گاز می تواند سمی باشد و با عواقب شدید شدید به خصوص برای کودکان است.

کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به علائمی مانند سوزش چشم و مشکلات گوارشی. آن را نیز می تواند تحت تاثیر قرار اپیتلیال مخاط از بافت های مختلف. گاز است که قادر به آسیب رساندن به سیستم عصبی مرکزی است.

طولانی مدت قرار گرفتن در معرض استایرن می تواند منجر به اختلال در سیستم عصبی مرکزی و خستگی و از دست دادن شنوایی و سردرد و ضعف است. در موارد شدید و حاد قرار گرفتن در معرض همچنین می تواند باعث بی حسی پا.

Dr Raghunatha رائو مدیر سابق هومی Bhabha سرطان بیمارستان و مرکز تحقیقات گفت مزمن (طولانی مدت) قرار گرفتن در معرض استایرن می تواند منجر به عوارض جانبی بر روی سیستم عصبی مرکزی باعث سردرد و خستگی و ضعف و افسردگی CNS اختلال شنوایی و نوروپاتی محیطی.

مطالعات انسانی, اما, اند مجمل در باروری و رشد و نمو اثر استایرن; مطالعات متعدد گزارش شده هیچ افزایش در رشد و نمو اثر در زنانی که مشغول به کار در صنعت پلاستیک در حالی که مطالعه دیگری گزارش شده افزایش فراوانی سقط جنین خود به خودی.

مطالعات اپیدمیولوژیک نشان می دهد ممکن است ارتباط بین استایرن و قرار گرفتن در معرض افزایش خطر ابتلا به لوسمی و لنفوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر