هدف های خود را COVID-19 ایمنی جعبه ابزار برای کمک به دیگر مینه سوتا کسب و کار باز کردن

هدف شرکت این است که های آن COVID-19 ایمنی جعبه ابزار — از جمله سلامت کارکنان غربالگری چک لیست و اجتماعی فاصله نشانه هایی است که می تواند چاپ شود — به ارائه یک پتانسیل نقشه راه برای دیگر خرده فروشان و کسب و کار آنها به عنوان نگاه به بازگشایی در هفته آینده.

مینیاپولیس-بر اساس خرده فروش نیز گفت: در این هفته آن را دریافت کرده است و بیش از 10000 preorders برای دماسنج مادون قرمز از مینه سوتا کسب و کار. هفته گذشته هدف شروع به ارائه آنها را در هزینه های عمده فروشی به کسب و کار در سراسر کشور پس از پیدا کردن یک تامین کننده از بالا و تقاضای محصولات.

و هدف همچنان به ارائه پشتیبانی فنی به ایالت مینه سوتا پس از آن شروع به پریدن کرد برای کمک به راه اندازی یک سیستم مدیریت موجودی و پیکربندی انبارها که در آن N-95 ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی ذخیره شده قبل از توزیع به بیمارستان ها و کلینیک ها در سراسر کشور.

در دو ماه گذشته تعدادی از مینه سوتا بر اساس کسب و کار از جمله 3M Ecolab و C. H. Robinson پا کرده اند تا با استفاده از تخصص خود را برای کمک به دولت تهیه PPE و کار از طریق مسائل مانند مرور آداب و رسوم.

هدف آن آغاز شده و با یک e-mail که پیت Bernardy یک دولت رسمی کمک به مجموعه دولت و انبارها ارسال به یک تماس از او در هدف اواخر در شب مارس 23. که e-mail فرستاده شده بود به تونی Heredia, هدف, معاون رئیس جمهور از رعایت اخلاق و امنیتی شرکت.

هردیا به نام Bernardy اولین چیزی که در صبح روز بعد و آموخته است که دولت برای کمک به پیگیری از PPE در آینده از منابع مختلف ذخیره سازی لوازم و سرعت ارسال آنها.

“آنها نیاز به انجام این کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است و با یک ابزار است که می تواند به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است چرا که آنها دریافت محصول که آن روز صبح” هردیا گفت.

هردیا ساخته شده یک تماس سریع به هدف تامین-زنجیره رئیس و در عرض چند ساعت از یک تیم کوچک از ارشد زنجیره عرضه رهبران هدف از اعزام شدند به دولت در انبار. این تیم ماند در سایت و بقیه هفته کمک به مشاوره در مورد چگونه به راه اندازی انبار و اضافه کردن سفارشی برنامه نویسی به زنجیره عرضه نرم افزار های دولت بود که با استفاده از.

که همکاری منجر به گفتگو در مورد چگونه هدف می تواند کمک به دولت در راه های دیگر مانند آینده با آسان به استفاده از ابزار کسب و کار می تواند با استفاده از صفحه نمایش سلامت کارکنان خود را.

یک گروه از هدف مهندسین صرف حدود یک هفته آینده با یک ابزار مبتنی بر وب با پنج yes یا no سلامت غربالگری سوالات و همچنین به عنوان یک محل که در آن کارکنان می تواند ورودی خود را در دماهای یک ویژگی در حال حاضر در دسترس در مینه سوتا شورای ایمنی وب سایت. اطلاعات ارائه شده است به صورت ناشناس اما آن را می دهد کارفرمایان یک راه برای پیگیری تغییرات در نتایج در طول زمان برای پیگیری سلامت نیروی کار خود را.

“آنچه که ما در همه این گفتگوها وجود دارد خیلی کمبود شدید دما در کل چه رسد به این نوع که در آن شما لازم نیست به هر گونه تماس با کسی” هردیا گفت.

با استفاده از آن تماس های هدف بود قادر به پیدا کردن یک منبع برای دماسنج مادون قرمز است که آن را در دسترس ساخته شده است در هزینه — $51.49 از جمله حمل و نقل — به مینه سوتا کسب و کار. بدون لمس نقطه و با کلیک بر روی دماسنج برگزار شد اینچ از یک فرد پیشانی و فوری متوسط خواندن.

سفارشات را از مغازه های کوچک و همچنین شرکت های فورچون 500. تحویل انتظار می رود و یا پس از مه 15.

هدف نیست با استفاده از این دماسنج مادون قرمز در عملیات های خود را. به جای آن ارائه کارکنان با استفاده از دماسنج آنها به عنوان آنها را در انبار برای استفاده در خانه و قبل از آنها آمد به کار می کنند.

به عنوان کسب و کارهای دیگر نگاه به بازگشایی هدف رهبران متوجه شدم که دیگران ممکن است به نفع از آنها چه آموخته اند از نظر ایمنی پروتکل های پس هدف باقی مانده است باز به عنوان یک “ضروری” خرده فروش.

“در حالی که ما قطعا نیست و تنها راه برای انجام آن ما احساس ما آموخته بود مقدار قابل توجهی تنظیم عملیات ما بیش از گذشته هشت هفته است که این چیزی بود که ما باید فقط در دسترس برای همه” هردیا گفت.

هدف 60-صفحه جعبه ابزار شامل نشانه های آن را قرار داده است تا در درب ها برای تضعیف خریداران که همین حالا احساس خوبی از خرید در فروشگاه های آن و دیگر پیام های آن قرار داده است تا در رسانه های اجتماعی برای تشویق امن-خرید شیوه های. آن را نیز می گذارد از دیگر اقدامات آن گرفته شده مانند نیاز به فروشگاه کارگران به پوشیدن ماسک صورت و افزایش تمیز کردن چک لیست.

مواد در حال توزیع از طریق وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی و مینه سوتا انجمن خرده فروشان و به اشتراک گذاشته خواهد شد با دولت های دیگر و گروه های ملی. هدف نوشته شده است یک لینک از وب سایت شرکت.

“وجود دارد مقدار زیادی از نمونه های بزرگ از علامت و ارتباط با مشتریان گفت:” بروس Nustad رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن خرده فروشان. “آنها ارائه مواد در راه است که شما می توانید به معنای واقعی کلمه چاپ شده. و آن را با نام تجاری میکرد که خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر