آخرین رقص Charles Barkley Reminiscing در خود شکست خورده دوستی با مایکل جردن: ‘آن مرد مثل یک برادر به من’


Illustration for article titled iThe Last Dance/i Has Charles Barkley Reminiscing on His Failed Friendship With Michael Jordan: The Guy Was Like a Brother to Me

عکس: برایان Bahr (خبرگزاری گتی ایماژ)

در زندگی گذشته, Charles Barkley و مایکل جردن تا به حال این نوع از دوستی که همه ما آرزوی باید کامل با گلف گردش دوستی, دستبند و مبارزه با نوار یا هفت. اما در جایی در امتداد راه, همه چیز رفت سمت چپ و Barkley اذعان می کند که شور اطراف ESPN آخرین رقص به او احساس نوعی از راه در مورد سابق خود بورس.

تبلیغات

“مرد مثل یک برادر به من شلیک 20-کاری سال” Barkley گفت: در روز سه شنبه Waddle و Dawkins نشان می دهد در ای اس پی 1000 در شیکاگو است. “حداقل 20-چیزی سال است. و من احساس غم و اندوه است. اما به من او هنوز بزرگترین بازیکن بسکتبال همیشه. من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. اما هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن است.”

بنابراین آنچه که دقیقا در ایجاد شکاف بین دو رویای Teamers? اگر شما اجازه دهید Barkley بگویید آن خود Airness نیست به خصوص علاقه انتقاد سازنده. در خصوص Barkley اشاره اردن کاستی به عنوان صاحب شارلوت هورنتس.

تبلیغات

“چیزی که من م این است که در مورد همه چیز فکر نمی کنم که به من گفت هر چیزی که بد” Barkley گفت. “من کاملا مطمئنم که من گفت:” تا آنجا که من عاشق مایکل تا زمانی که او متوقف می شود و استخدام آنها بوسه-سنجش و بهترین دوستان او هرگز به موفقیت به عنوان یک مدیر.’ و من به یاد داشته باشید تقریبا کلمه به کلمه به من گفت که. و چیزی که واقعا عصبانی من در مورد آن زود است Phil Jackson گفت: همان چیزی دقیق.”

Barkley سپس توضیح داد که به دلیل اردن قرار گرفته و به بسیاری از دوستان و همکاران خود را در حقوق و دستمزد است که توانایی خود را به راستگو است به خطر بیافتد.

“من فکر کردم که یکی از دلایل ما دوستان زیادی” او ادامه داد. “مانند” من می توانید بپرسید چارلز هر چیز و من می دانم که او به من پاسخ مستقیم.’ اما بخشی از کار من [به عنوان یک تحلیلگر] است چون من نمی توانم در تلویزیون و می گویند: “یکی دیگر از مدیر کل بمکد و سپس فقط به خاطر مایکل مثل یک برادر به من می گویند:” او را به انجام یک کار فوق العاده.’ خواهد بود که ریاکارانه است.”

اردن تسلط به عنوان یک بازیکن مقبول می رود اما این دقیقا یک راز است که او تلاش می کرد پس از انتقال به جلو ،

تبلیغات

از خبر ورزشی:

در 14 فصل از داشتن اورلئانز اردن تیم باید فقط به پایان رسید در بالا .500 سه بار. تیم او باید یک ترکیب منظم-رکورد فصل 464-651 (.416) و تنها سه حذفی ظاهر.

تبلیغات

احتمالا به این دلیل که هورنت را عادت پیش نویس بازیکنان مانند نوح Vonleh و آدم موریسون در حالی که پرتاب گرانبها کلاه فضایی در castoffs مانند تری Rozier. این فقط یک حدس است ،

اما وجود هر گونه احتمال آشتی بین اردن و تپه دور از ارتجاعی?

تبلیغات

“او من شماره” Barkley گفت. “او می تواند با من تماس بگیرید.”

Alrighty پس از آن. هر چند باید اردن تصمیم به انتخاب کنید تا گوشی اصلا انتظار عذرخواهی دارد.

تبلیغات

“آیا شما دوستان که شما مطمئن نیستید که چگونه آنها در حال رفتن به واکنش نشان می دهند هنگامی که شما صادقانه با آنها؟” بارکلی گفت: در قسمت جدید از حلقه های مجاور پادکست. “به خصوص کسی در سطح خود را. و مانند من بگو, من عاشق شخص. او بهترین من تا کنون دیده ام. این مایه تاسف است این راه همه چیز رفت. اما من قصد دارم به همیشه سعی کنید به انجام کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر