تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus ظاهرا غیرقابل استناد در مینه سوتا در بزرگراه.

تقدیر نامه برای رانندگان رفتن از 100 مایل در ساعت یا سه برابر سریعتر در مینه سوتا پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس به مانع COVID-19 بیماری همه گیر. این همه نیست. تصادفات منجر به مرگ رز نزدیک به 30 ٪ در زمانی که حجم ترافیک کاهش یافته است 30 ٪ تا 50 ٪ با توجه به بخش مینه سوتا می شمارد.

“است که مربوط به ما داد.” گوردون Shank از دولت گشت. “مردم در حال گرفتن بیشتر از خطرات آن است.”

دولت گشت ستوان کریگ آیزاکسون کشیده بیش از سهم خود از speeders در طول 17 سال به عنوان یک سپاهی است. اما او هرگز تا به حال یک روز کاملا مانند آوریل 11. در یک شیفت او کشیده بیش از پنج رانندگان در غرب مترو بیش از حد به سرعت از جمله رانندگان سنجش زمان در 122 مایل در ساعت در بزرگراه. 169 نزدیکی لینکلن رانندگی در ادینا.

“که سریعترین ماشین من همیشه به یاد بیاورید ردیابی با رادار و یا لیزر” آیزاکسون گفت. “این اولین بار من تا به حال که بسیاری از در یک شیفت. آن را به یاد ماندنی با توجه به این واقعیت تمام شد در 60 مایل در ساعت در مناطق.”

از 27 مارس تا آوریل 13, سربازان دولت صادر 78 بلیط به رانندگان گرفتار رفتن از 100 مایل در ساعت یا سریعتر. که در مقایسه با 22 در طول همان دوره سه هفته ای در سال 2019 با توجه به Minnesota Department of Public Safety.

اخیرا troopers متوقف و راننده برای رفتن 104 مایل در ساعت در اقلیدس در آوریل 24 و روز بعد یکی یک راننده با سنجش زمان در 122 مایل در ساعت در I-90 در نزدیکی Lynn.

جریمه برای رفتن بیش از 20 مایل در ساعت سرعت حد دو برابر شده است و کسانی که یکی برای سفر بیش از 100 مایل در ساعت می تواند از دست دادن مجوز خود را برای شش ماه با توجه به DPS.

رانندگی در سرعت های بیشتر همراه با آلمان در اتوبان شده اند مشکلات در بسیاری از ایالت ها هم با گرجستان, کلرادو, ماساچوست, یوتا و میشیگان گزارش موج در سرعت های بالا. در کالیفرنیا رانندگان شده اند ذکر شده برای رفتن 150 مایل در ساعت از طریق قلب از اوکلند و سان فرانسیسکو که به طور معمول برخی از شلوغ ترین بزرگراه در کشور گفت: افسر جان Fransen سخنگوی گشت بزرگراه کالیفرنیا را دروازه طلایی بخش را پوشش می دهد که نه شهرستان در منطقه خلیج است.

بین ماه های مارس 19 مارس 19 سربازان در CHP را دروازه طلایی بخش صادر شده 389 استناد به رانندگان گرفتار رفتن بیش از 100 مایل در ساعت در یک سال بیش از سال افزایش 87 درصد.

“کاملا وجود دارد هیچ بهانه ای برای پرهیاهو و بی توجهی به ایمنی از افراد دیگر در بزرگراه” Fransen گفت. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند به فکر می کنم آن را خوب است برای قرار دادن زندگی در معرض خطر به تلاش برای شکستن رکورد سرعت.”

همسایه آیووا نیز دیده می شود یک افزایش بزرگ در leadfoot رانندگان با برخی از بالاترین speeders سنجش زمان در 150 و 147 و 135 مایل در ساعت گفت: گروهبان. الکس Dinkla با ایالت آیووا گشت.

بلیط برای رانندگان سرعت بیش از 100 مایل در ساعت مجبور بودند تا 50% در ماه آوریل در آیووا و بهانه اجرای حیطه Dinkla گفت. با همه گیر “برخی فکر می کنند ما در حال کار کردن است.” “این بسیار نگران کننده است.”

سرعت یکی از علل منجر به مرگ و آسیب های جدی سقوط در مینه سوتا یکی از دلایل گارد سخت ایستادگی در برابر آن Shank گفت. سرعت سریع تر و کاهش زمان واکنش و افزایش فاصله توقف و منجر به آسیب بیشتر در یک تصادف. در علاوه بر این به سرعت های بالا بسیاری از کسانی که گرفتار نیز بافی در سراسر خطوط به پیشی کندتر ترافیک, افزایش خطر برخورد آیزاکسون گفت.

“وسایل نقلیه هستند طراحی شده است برای بقای در آن سرعت” Fransen گفت.

بین ماه های مارس 16 مارس 4, 45 نفر کشته در تصادفات در مینه سوتا جاده ها که از 10 بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. برای سال دولت ثبت شده 92 ترافیک مرگ و میر در مقایسه با 88 در این زمان در سال 2019 با توجه به DPS.

اجرای قانون در سراسر این کشور در حال تلاش برای قرار دادن ترمز در سرعت بیش از حد به عنوان بهار و تابستان فصل مسافرت می رسد و در خانه بماند سفارشات slacken.

برای این آخر هفته ماهیگیری, درب بازکن, گشت ایالتی مینه سوتا را فوق العاده, اجرای, از جمله هوابرد پیشاهنگی برای تماشای speeders ساق پا گفت. او خواسته مسافران به چشم اضافی برای اجرای قانون و 911 تماس بگیرید به گزارش speeders.

“پیام” شما در حال رفتن به, گرفتار,’ ” آیووا Dinkla گفت. با ترافیک کمتر در خارج وجود دارد, شما یک شانس کمتر از ترکیب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله