لندن: بریتانیا پیشی گیرد ایتالیا به گزارش بالاترین رسمی مرگ و میر از این کروناویروس جدید در اروپا, آمار و ارقام منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد افزایش فشار بر نخست وزیر بوریس جانسون بیش از پاسخ به بحران است.

هفتگی آمار و ارقام از بریتانیا دفتر آمار ملی (ONS) اضافه شده بیش از 7000 مرگ و میر در انگلستان و ولز در این هفته به آوریل 24, بالا بردن کل انگلستان به 32,313.

تنها ایالات متحده آمریکا با جمعیت نزدیک به پنج برابر بیشتر رنج می برد بیشتر تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس از بریتانیا با توجه به داده ها تا کنون.

روز سه شنبه ارقام بر اساس گواهی فوت اشاره COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus از جمله موارد مشکوک.

در حالی که راه های مختلف از شمارش مقایسه با کشورهای دیگر دشوار است این رقم تایید بریتانیا بود و در میان کسانی که بدترین ضربه توسط یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 250 ، 000 در سراسر جهان است.

“من فکر نمی کنم ما می خواهیم یک حکم واقعی در چگونه کشورها انجام داده اند تا زمانی که این بیماری همه گیر است و به خصوص تا زمانی که ما رو بین المللی اطلاعات جامع در همه علت مرگ و میر” وزیر امور خارجه Dominic Raab به خبرنگاران گفت:.

سیاستمداران مخالف گفت: آمار و ارقام ثابت کرد دولت بوده است خیلی آهسته به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به بیمارستان و معرفی توده تست.

“من شگفت زده خواهد شد اگر زمانی که ما به عقب نگاه نمی کنیم فکر می کنم: بله ما انجام داده اند می تواند چیزی متفاوت وجود دارد” دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: در پاسخ به قانونگذاران’ سوال در مورد تست.

در پاسخ به فایرفاکس چهره یک خیابان داونینگ سخنگوی اشاره به جانسون نظرات اخیر که بریتانیا منتقل شده بود در اوج این بیماری اما همچنان در یک “خطرناک فاز”.

او همچنین با اشاره به توصیه انگلستان افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin: “کشورهای مختلف در حال ضبط چیزهای مختلف در رابطه با مرگ و میر.”

ایتالیا و اسپانیا بعدی بدترین آمار کشورهای اروپایی باید کوچکتر از جمعیت بریتانیا بیشتر پیچیده مقایسه.

“قرار دادن یک نمودار با ایالات متحده در بالا و انگلستان دوم مفید است اما هنگامی که شما شروع به شکستن آن را با نگاه به جمعیت ما باید به طور جدی پرسیدن سوال در مورد چه چیزی متفاوت گفت:” کارل Heneghan استاد پزشکی مبتنی بر شواهد در دانشگاه آکسفورد.

“چرا شش کشور به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار؟” Heneghan افزود: با اشاره به یک لیست تحت سلطه اروپا است.

روزانه تجمعی مرگ و میر منتشر شده توسط دولت بریتانیا که پرونده مرگ تنها برای تایید coronavirus موارد رز در روز سه شنبه به 29,427 – بیش ایتالیا روزانه خود راهداری برای اولین بار.

وزرای دوست ندارم مقایسه تیتر تلفات و گفت که بیش از حد مرگ و میر – تعداد مرگ و میر ناشی از همه علل است که بیش از به طور متوسط برای این زمان از سال است – بیشتر معنی دار به دلیل آن است که در سطح بین المللی قابل مقایسه است.

بیش از حد مرگ

اما شواهد اولیه بیش از حد و مرگ و میر نشان می دهد بریتانیا خواهد بود که یکی از سخت ترین ضربه بر روی این اندازه گیری بیش از حد.

فایرفاکس آمار نیک خط خطی گفت: مرگ و میر بیش از حد انگلستان در حال اجرا بودند مورد 42,000 بالاتر از حد متوسط در این نقطه در سال است.

اما تنها در حدود 80 درصد از این مرگ و میر بیش از حد مرتبط شده اند به طور خاص با COVID-19.

هفتگی فایرفاکس داده ها همچنین نشان داد که در اوج COVID-19 مرگ و میر است به احتمال زیاد از گذشت چند هفته به مارس 24 هنوز دوم-مرگبارترین پس قابل مقایسه سوابق شروع به نگهداری در سال 1993.

کاهش کلی نیز نقاب بدتر شدن تصویر در مراقبت از خانه.

این فایرفاکس گفت 7,911 مرگ و میر ناشی از همه علل ثبت شد در مراقبت از خانه خود در این هفته پایان آوریل 24, سه بار بالاتر از یک ماه پیش.

“این آمار و ارقام نشان می دهد که صحبت از بودن” گذشته اوج این افتضاح ویروس به سادگی ندارد درست برای مراقبت اجتماعی” گفت: کار مخالفت مجلس لیز کندال.

رویترز گزارش ویژه منتشر شده در سه شنبه نشان داد که حتی به عنوان دولت امیدوار کننده برای حفاظت از افراد مسن و آسیب پذیر از ویروس کشنده شوراهای محلی گفت: آنها باید از این ابزار برای انجام برنامه ریزی و اغلب داده شد فقط ساعت برای پیاده سازی دولت جدید دستورالعمل.

به گزارش رویترز محاسبات همه گیر منجر به حداقل 12,700 بیش از حد مرگ و میر در مراقبت از خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله