UnitedHealth Group می گوید آن را تصویب 1.5 میلیارد دلار از طریق حق بیمه اعتبار بخشیده copays و دیگر تخفیف و هزینه در پاسخ به COVID-19 با رفتن به مشتریان صدمه دیده از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

در میننتنکا مبتنی بر مراقبت های بهداشتی لوله اجرا می شود UnitedHealthcare است که ملت بزرگترین شرکت بیمه.

این شرکت می گوید آن را ارائه اعتبار حق بیمه اعم از 5% به 20% به برخی از مشترکان در ماه ژوئن و صرف هزینه های خاصی برای مردم در مزیت مدیکر برنامه های بهداشتی. UnitedHealth همچنین متعهد “حق بیمه ثبات قیمت و پشتیبانی” برای سالمندان در مدیکر مکمل سیاست.

این شرکت می گوید آن را سرعت بخشیدن به کمک های مالی به دولت مدیکید برنامه هایی که در استخدام این شرکت برای مدیریت مراقبت برای ذینفع در حالی که همچنین حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های و برنامه های مسکن.

بیمه سلامت بهره مند شده اند از نظر مالی از خاموش شدن در انتخابی مراقبت های بهداشتی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما نشانه هایی وجود دارد که کارفرمایان و افراد مبارزه کرده اند به پرداخت حق بیمه. UnitedHealth Group گفت: در ماه گذشته که با توجه به تخفیف و پرداخت برنامه ای برای کارفرمایان در بازار برای تبلیغات خصوصی و پوشش.

“ظهور COVID-19 ویروس باعث شده است که … اختلال در الگوهای سنتی مراقبت و مربوط به پایین اقتصادی اختلال و عدم تعادل به کشور خدمات بهداشتی و درمانی و پوشش سیستم” UnitedHealth گروه در بیانیه ای گفت.

 

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de