Illustration for article titled Video Shows Birmingham, Ala., Police Officer Body Slamming Black Woman to the Ground for Not Wearing a Mask

تصویر: AL.com (YouTube)

فیلم از یک افسر پلیس کوبیدن یک زن سیاه و سفید به زمین بیش از او شکست را به پوشیدن ماسک صورت در بیرمنگام Ala., خارج شده و در روز سه شنبه به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی هزاران بار و در حال حاضر مقامات در حال بررسی این حادثه است.

تبلیغات

با توجه به AL.comاین درگیری اتفاق افتاده است در حالی که خارج از افسر وظیفه بود کار به عنوان یک گارد امنیتی در خارج در Roebuck. او در تلاش بود به دستبند یک زن برای عدم پوشیدن یک ماسک و پس از او گزارش نشده مطابق با سفارشات خود را.

افسر دیده می شود تلاش برای پلیس این زن زمانی که او به طور ناگهانی آسانسور او را به هوا می چرخانیم و به شدت انتقاد او به زمین به عنوان یک جمع آوری جمعیت پاسخ در شوک است.

تبلیغات

بیرمنگام سخنگوی پلیس Sgt. راد ملدن منتشر شد بیانیه اطمینان عمومی در این حادثه قرار گرفت, تحت فوری تحقیقات

“همان روز تعامل رخ داده است فوری اقدامات گرفته شد به خاطر اعتماد عمومی و شفافیت” در بیانیه ای گفت:. “یک تحقیقات مقدماتی مطابق با بیرمنگام اداره پلیس گزارش استفاده از نیروی پروتکل بودند بلافاصله آغاز و محققان امور داخلی بخش در حال انجام تحقیقات. این پروتکل امر برای همه استفاده از نیروی حوادث رخ می دهد که در بیرمنگام اداره پلیس است.”

این واقعه تنها چند روز پس از فیلم های دیگر رفته اند ویروسی نشان NYPD افسران خشونت دستگیری مردم سیاه و سفید برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل های برجسته نژادی و نابرابری در چگونه پلیس در پاسخ به متخلفان. این ویدئوها بودند در تقابل با تصاویری از مردم سفید در پارک های شهر نیز نقض دستورالعمل ها اما دست ماسک صورت برای فصل توسط پلیس به جای اینکه…مثلا…بدن ناودان.

تبلیغات

به هر حال ملدن به پایان رسید بیانیه خود تحسین کار بیرمنگام اداره پلیس انجام شده است در اجرای دستورالعمل های ایمنی در این بیماری همه گیر.

“ما درک می کنیم ما عامل در بار تلاش. بیرمنگام اداره پلیس نگهداری مداوم جامعه گرا آموزشی رویکرد به اطراف شرایطی از Covid-19. به عنوان یک بخش ما موفق شده اند در تلاش های ما برای به دست آوردن پذیرش و همکاری از اکثریت قریب به اتفاق شهروندان در بیرمنگام. سوابق ما نشان می دهد ما صادر نشده هر گونه استناد و یا دستگیری آن را به عنوان مربوط به پناهگاه در محل فرمان و یا به صورت پوشش فرمان. ما را ساخته اند یک شجاع تلاش برای به دست آوردن رعایت داوطلبانه و ما ادامه خواهد داد به کار cohesively با جامعه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله