دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه صورت گرفت سهام از وضعیت در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام که در آن نشت گاز از یک کارخانه مواد شیمیایی در سمت چپ شش کشته و مطمئن باشید تمام کمک های ممکن به دولت وزیر Y S Jagan موهان ردی.

نخست وزیر نیز تشکیل نشست ملی مدیریت بحران اقتدار در ساعت 11 صبح در پی وضعیت سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

نخست وزیر در توییتر نوشت که او صحبت می کرد با اتحادیه وزارت مقامات ملی و مدیریت بحران سازمان در خصوص وضعیت “است که تحت نظارت نزدیک است.”

“من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام,” او گفت:.

نخست وزیر ترکیه گفت: مودی خطاب به وزیر امور خارجه.

“او مطمئن همه کمک و پشتیبانی” یک سازمان بنادر و دریانوردی جیر گفت.

حداقل شش نفر کشته و نزدیک به 100 در بیمارستان بستری و پس از نشت گاز در یک کارخانه مواد شیمیایی در ویساکاپاتنام در ساعات اولیه پنج شنبه.

دیگر رهبران بیش از حد ابراز غم و اندوه بیش از Vizag نشت گاز تراژدی و مشترک خود را تسلیت پیام های خود را در توییتر جدول زمانی. در اینجا نگاهی…

کنگره رهبر راهول گاندی توییتی گفته او “شوکه” شده و تا به حال خواسته حزب کارگران و رهبران در این منطقه به کمک های امداد و تلاش.

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman نیز توییتی گفت: خبر نشت گاز بود “نگرانی” و در واکنش به این فاجعه تیم مشغول به کار بودند با دولت برای مهار این وضعیت است.

Telanagan سانتی متر K Chandrashekar رائو و Industres وزیر KTR بیان غم و اندوه بیش از این حادثه ارائه تسلیت به خانواده های داغدیده.

معاون رئیس جمهور Venkaiah Naidu همچنین ارائه تسلیت خود را و گفت که دعا برای رفاه مردم ویساکاپاتنام.

بازیگر Chiranjeevi بیان غم و اندوه بیش از این حادثه ارائه تسلیت به خانواده های داغدیده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله