Illustration for article titled Welcome to the Jungle, Steve Mnuchin: Axl Rose Brings the Treasury Secretary to His Knees, Knees

عکس: ALEJANDRO MELENDEZ (گتی ایماژ)

Axl Rose, خواننده, برای Guns N’ Roses خسته است از خزانه, منشی, Steven Mnuchin‘s مزخرف.

تبلیغات

روز چهارشنبه خواننده گروه با لوزه ها ساخته شده از سیم خاردار اشاره کرد که برخی از 70,000 آمریکایی درگذشت از coronavirus و در مورد هر کسی که در تلاش بود تا بفهمند یا نه استیون Mnuchin در مغلوب ساختن پیشی جستن را لکه دار شد, سراخ کون, رز پاک آن همه:

“این رسمی است!” رز توییتی. “هر کسی ممکن است قبلا فکر استیو Mnuchin او رسما یک احمق.”

تبلیغات

رز به سختی با استفاده از حساب توییتر خود را, اما در روز چهارشنبه او در زمان حال.

در اینجا زندگی می کنند فیلم از Axl Rose تخصیص زمان در برنامه پر مشغله خود را به جای Mnuchin.

در آنچه که می تواند ام اتفاق تنها در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Mnuchin پاسخ داد و البته او ایرانی است که تا.

Mnuchin توییتی “آنچه را که شما انجام می شود برای این کشور به تازگی؟” تپه گزارش. خوب jerkish تلافی. مشکل این بود که Mnuchin مربوط صدای جیر جیر خود را با پرچم emoji—لیبریا پرچم emoji—است که تنها یک ستاره و راه راه به جای پرچم ایالات متحده آمریکا. (قرار دادن facepalm emoji).

اما…اما…اما….آنچه در مورد Kaepernick زانو????

کاربران توییتر در Mnuchin را; او به سرعت حذف شد و بعدش صدای جیر جیر.

تبلیغات
تبلیغات

رز اجازه نداد تا sarcastically tweeting که او “نیست و ما امید 2 تقلید لیبریا مدل اقتصادی است.” او اضافه کرد که او مسئول عظیم مرگ و میر مانند یک دولت Mnuchin آشنا با.

“بر خلاف تو من نمی نگه داشتن یک تغذیه gov موقعیت مسئولیت 2 مردم آمریکا n’ برو در تلویزیون تلن آنها 2 سفر ما در طول یک بیماری همه گیر” او نوشت.

تبلیغات

رز اشاره شد به طور خاص به Mnuchin “پیشنهاد روز شنبه که آمریکایی ها باید با در نظر گرفتن سفر در داخل کشور به جای ساخت مسافت های طولانی پرواز در طول coronavirus همه گیر” تپه گزارش.

تبلیغات

Mnuchin گفت: فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo که در حال حاضر یک “زمان زیادی را برای مردم به کشف امریکا است.”

“بسیاری از مردم را دیده اند بسیاری از نقاط آمریکا. من آرزو می کنم من می تواند به عقب در جاده ها به زودی,” او گفت:.

تبلیغات

آن را از دست داد در رز که نسخه خود را از “زندگی کن و بگذار بمیرد” بود لعنتی در سراسر آریزونا کارخانه تهمت سفر کرد در حالی که جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند به بازگشایی این کشور دانستند که coronavirus است که هنوز هم وحشت شهروندان است.

رز هرگز از طرفداران این دولت و خواسته است که نسبت ناروا به توقف بازی این گروه موسیقی در انت تظاهرات زیرا او لعنتی شخص به عنوان یک فرد و رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله