آنچه پس از مارس 17: سونیا گاندی سوالات مرکز

دهلی نو: حزب کنگره در روز چهارشنبه سوال دولت در راه رو به جلو و اقتصادی طرح پس از زمان فاز 3 این مستند به پایان می رسد در مارس 17.
 
“پس از مه 17 ، و پس از آوریل 17th, چگونه ؟ …چه معیار گذرد که با استفاده از به قاضی چه مدت این مستند به ادامه….”, کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است درک می خواسته اند در جلسه وزرای ارشد کنگره-حکومت متحده است.
 
توافق با کنگره رئیس جمهور سابق نخست وزیر مانموهان سینگ خواست رئیس جمهور عمدی در میان خود و سوال نخست وزیر در استراتژی خروج از این مستند.
 
ترین سیستم مدیریت محتوا و وزیر دارایی سابق P چیدمبرم همچنین با اشاره به عمیق استرس های مالی مواجه شده بودن متحده است.
 
Chattisgarh وزیر Bhupesh Baghel گفت: “ایالات متحده روبرو هستند وخیم بحران اقتصادی است. آنها نیاز به ارائه کمک فوری”.
 
“Chattisgarh است که یک دولت که در آن 80 درصد از صنایع کوچک راه اندازی مجدد کرده اند و نزدیک به 85,000 کارگران بازگشت به کار.”
 
پنجاب وزیر Amarinder سینگ گفت: “ما راه اندازی دو کمیته یکی به استراتژی در مورد چگونه به بیرون آمدن از مستند و دیگر در احیای اقتصادی.”
 
“نگرانی مردم نشسته در دهلی نو در حال تصمیم گیری در طبقه بندی مناطق بدون دانستن آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”
 
Concerrring با این دیدگاه تامیل نادو سانتی متر V Narayanswami گفت: این مرکز نمی تواند تصمیم بگیرد مناطق و باید آن را از چپ به ایالات متحده.
 
همه سیستم مدیریت محتوا, مطمئن کنگره رئیس جمهور که در آنها ساخت ترتیبات برای تحمل هزینه از بازگشت کارگران مهاجر.
Meawhile حزب کنگره در زمان قوی استثنا به افزایش مالیات بر بنزین و دیزل.
 
“تمام ملت و آن 130 کرور مردم در حال مبارزه با کرونا بیماری همه گیر امروز. فقیر کارگران مهاجر و کارگران کسبه و کشاورزان کوچک و متوسط کسب و کار تقریبا پنی کمتر آنها در حال مبارزه برای هر روپیه و در عین حال این سخت گیرانه دولت است fleecing 130 کرور سرخپوستان با افزایش غیر قابل عبور مالیات بر بنزین و دیزل” کنگره رئیس سخنگوی Randeep سینگ Surjewala گفت.
 
او ادعا کرد که بین سال 2014-15 تا سال 2019-20 است که در یک دوره 6 سال BJP دولت در این مرکز افزایش مالیات بر بنزین و دیزل 12 بار و جمع آوری شده Rs 17 لاخ کرور.
 
“از کجا این پول رفته ؟ که سود این پول استفاده شده است? ما از نخست وزیر هند شری نارندرا به جلو آمده و در پاسخ به این پرسش”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر