Ballpark و عرصه تجربه در حال رفتن به تغییر به عنوان ورزشی جهانی آمار و ارقام را چگونه به بهترین رزومه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز چهارشنبه St. Paul Saints شد یکی از اولین فرانچایز به هجی کردن در جزئیات قابل توجه چه در انتظار زمانی که بازی بازگشت به CHS زمینه: طرفداران نزدیک تر از هر ردیف ورزشگاه کارگران با پوشیدن ماسک و دستکش — و هیچ قلعه فنری برای بچه ها.

جزئیات در حالی که موضوع را به تغییر به چه موارد بازیکنان می توانند تف و برای داشتن یک عطسه گارد بیش از میکروفون برای سرود ملی خواننده.

پرستاران منتشر شش-صفحه PDF در وب سایت خود هجی کردن چه ballpark را تجربه خواهد به مانند زمانی که بازی رزومه در آمریکا انجمن مستقل بیس بال است که با هدف برای یک فصل شروع در ماه جولای.

“احساس ما این است که ما باید قادر به نشان می دهد که ما در حال آماده سازی و برنامه ریزی برای یک مرکز آماده برای میزبانی رویدادهای با خیال راحت” مدیر کل درک Sharrer گفت. “بهترین راه ما احساس می کنیم که می توانید انجام دهید به منظور توسعه یک طرح و ارائه آن طرح شود.”

قابل توجه ترین تغییر خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم مجاز در ballpark و چگونه این تیم را صندلی آنها را.

Sharrer گفت: مطابق با مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل های این تیم را تنها به فروش بلیط در هر ردیف. در آن ردیف با بلیط در دسترس برای اولین بار سه صندلی از راهرو خالی خواهد بود اجازه عبور امن به بالا و پایین برای همه طرفداران.

تنها دو گروه از بلیط (حداکثر چهار نفر در هر گروه) فروخته خواهد شد در ردیف وجود خواهد داشت و حداقل سه کرسی از فضا در وسط ردیف کردند.

به طور کلی این می تواند به کاهش این ورزشگاه ظرفیت ذکر شده در وب سایت خود را در 7,210 — حدود 75 درصد Sharrer گفت. گروه و مهمان نوازی مناطق نیز باید کاهش ظرفیت.

Sharrer گفت: با ایمنی به عنوان شماره 1 هدف تخمگذار کردن برنامه های در حال حاضر آنها می تواند تغییر به عنوان شرایط بهداشتی حکم قبل از شروع فصل.

“اولویت ما این است که ایمنی از طرفداران ما ما بازیکنان ما مربیان و کارکنان” Sharrer گفت.

“این است که برنامه ما در حال قرار دادن در محل به صورت احتمال است که ما می توانیم بازی اما ما به عنوان یک سازمان کاملا درک می کنم که ممکن است که اتفاق می افتد بر اساس محلی دولتی محدودیت.”

هیچ بلیط کاغذ چاپ خواهد شد و یا دست به طرفداران در سایت. به جای آن ارسال خواهد شد به دستگاه های الکترونیکی و برخی از بلیط دروازه بسته خواهد شد به دلایل ایمنی.

واپسین هدف به هر معامله بدون پرداخت پول نقد بیشتر به منظور محدود کردن تماس بین کارکنان و طرفداران.

نیز وجود دارد افزایش خواهد یافت تلاش برای پاکسازی پارک و اضافی دست عفونی در دسترس است. تمام کارکنان خود را متوسط گرفته شده قبل از شروع یک تغییر.

کسانی که “فن رو” مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش. طرفداران بررسی سلامت پس از ورود به ورزشگاه هر چند Sharrer و تیم نایب رئیس شان آرونسون گفت: آن را به عنوان شناخته شده در حال حاضر چه شکلی کسانی که چک می کنند.

نیز وجود خواهد داشت مقررات برای اطمینان از کارکنان و طرفداران عمل اجتماعی فاصله در حالی که انتظار در خط و راه رفتن در concourses. تلاقی چند خیابان یا جاده ترافیک تقسیم خواهد شد برای اطمینان از یک راه ترافیک در هر جهت.

آرونسون گفت: انتشار یک “سند کار” و این تیم باز به پیشنهادات دیگر و یا تجدید نظر از طرفداران.

این دستورالعمل همچنین گسترش به بازیکنان و فضاهای تفریحی در داخل و اطراف ورزشگاه. این تیم با یک اعتبار برای آن دمدمی فن-بازی دوستانه جو نمی خواهد کار کودکان خود را به منطقه جاذبه های, که شامل گزاف گویی خانه.

رسانه ها و پرسنل دفتر “به احتمال زیاد” ممنوع خواهد شد از محل باشگاه وانجمن و بوفه-سبک غذا قطع خواهد شد, با توجه به انتشار. این تیم با قرار دادن محدودیت در استفاده از آنچه در آن جامعه “تف” اقلام مانند تخمه آفتابگردان آدامس و بادام زمینی است.

بازیکنان دیگر را مجاز به پرتاب توپ به داخل غرفه و یا امضا.

سرویس بهداشتی درب خواهد بود لبه پنجره رساند باز برای اطمینان touchless ورود و خروج. دستشویی را بررسی شود “غالبا” با آنزیم محلول در تمام سطوح در پایان هر homestand. هر نزول و ادرار از استفاده خواهد شد برای اطمینان اجتماعی فاصله.

از نظر توزیع مواد غذایی کارمندان و توزیع مواد غذایی از می ایستد در حالی که چاشنی و موارد مشابه خواهد بود در خدمت آماده فرم به جای در جمعی ایستگاه های.

اما این برنامه هنوز هم موضوع را به ورودی از طرفداران و گفت و گو بین این تیم و طرفداران در مورد این مسئله تمام نشده است حتی اگر این تیم منتشر شد این دستورالعمل است.

آنها امیدواریم که از آن خواهد شد به اندازه کافی امن برای استفاده قرار داده و طرفداران می توانند در چند ماه — حتی در تعداد محدود.

“ما می خواهیم مردم بدانند که در اینجا طرح در محل” آرونسون گفت. “… در آن نگاه کنید. اگر شما در پیدا کردن گسل در آن را به ما اطلاع دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de