حمل و نقل مترو در حال بررسی یک حمله از یک زن بود که لگد در سر یک مرد در یک خط سبز نور-ایستگاه راه آهن درست پس از نیمه شب دوشنبه.

تصویری از حمله was posted on Instagram. در این ویدئو یک جوان به نظر می رسد goading دوست خود را برای حمله به این زن ناشناس که ایستاده است در یک محوطه در دیل خیابان ایستگاه در خیابان. “شما نمی خواهد” جوانان گفت: بارها و بارها. که در آن نقطه او را دوست می خندد میپرد بالا و لگد زن در سر.

پس از این ویدئو شروع به گردش در رسانه های اجتماعی شنبه, مترو, حمل و نقل و اداره پلیس تحقیقات. بر اساس رسانه های اجتماعی پست های مترو حمل و نقل قادر به تعیین زمان تقریبی از روز و ایستگاه درگیر است.

“با توجه به این که اطلاعات محققان قادر بودند به تکاپو [حمل] تصویری از آن ایستگاه برای جزئیات بیشتر گفت:” حمل و نقل مترو سخنگوی Howie پدیللا.

سبز و آبی خط در ایستگاه های مجهز به تعدادی از دوربین های ویدئویی برای نظارت بر اهداف است.

پلیس مشخص شد این حادثه در زمان و مکان درست پس از نیمه شب روز دوشنبه زمانی که قطار در حال حاضر در حال اجرا نیست با توجه به برنامه تقلیل مربوط به COVID-19 شیوع.

پدیللا گفت: محققان نتوانسته اند به صحبت می کنند به زن است.

پس از در حال توسعه “مهم” آگهی حمل و نقل مترو پلیس بر این باورند که آنها را شناسایی کرده اند که مورد حمله قرار گرفت هر چند هیچ گزارش و ثبت شده است با حمل و نقل آژانس. پلیس در حال تلاش برای پیدا کردن زن “و کمک به او را در هر راه ما می توانیم در حالی که آوردن وضوح به این مورد” زیدیه گفت.

“هنگامی که ما قادر به آوردن مظنون در ما انتظار داریم به ارائه یک مورد به Ramsey County دفتر دادستان برای بررسی اتهامات جنایی” زیدیه گفت.

جرم و جنایت در نور-ایستگاه های راه آهن افزایش یافته و حدود 35 درصد در 11 ماه اول سال 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله