354 شرح زمین در کرالا از درهم

تریواندروم: دسته اول از 354 غیر مقیم سرخپوستان عمدتا Keralites بودند که رشته در کشورهای حوزه خلیج فارس زیر Covid-19 همه گیر فرود در دولت از ابوظبی و دبی در پنج شنبه شب.

استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده بودند در کوچی و کالیکوت فرودگاه بین المللی برای دریافت مهاجران. اتوبوس از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSCTC) مستقر شدند در کوچی فرودگاه به مسافران به مقصد خود را. تاکسی ها و وسایل نقلیه خصوصی شده اند و مرتب به زنان باردار و افراد مسن افراد مبتلا به بیماری و کودکان به خانه های خود که در آن آنها خواهد ماند و تحت صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز.

برای اولین بار هوایی هند اکسپرس پرواز از ابوظبی حمل 177 نفر شامل 48 زنان باردار و نوزادان چهار فرود در کوچی فرودگاه بین المللی در 10.08 pm.

دومین پرواز از دبی با 177 مسافر از جمله 19 زنان باردار و پنج نوزادان فرود آمد در کالیکوت فرودگاه بین المللی در 10.34 pm.

این مقامات بهداشت را نظارت بر دما از جمله مچ متوسط از مهاجران از طریق حرارتی دمای سیستم ردیابی حتی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی هنجارها. در صورت غیر طبیعی دما وجود خواهد داشت هشدار و زنگ هشدار.

کافی اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط کارکنان در فرودگاه ها که مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

علاوه بر این 50 آمبولانس نگهداری می شدند آماده برای مصرف افراد مشکوک به Covid – 19 علائم به Covid مراکز مراقبت در کوچی و بیمارستان ها از حرارتی دروازه فرودگاه. در این مراسم از مردم با علائم در کالیکوت آنها ارسال خواهد شد به کالیکوت و منجری دانشکده های پزشکی. KSRTC و اتوبوس و تاکسی و خصوصی حمل شده اند تا در صف فرودگاه به مهاجران به قرنطینه مراکز و خانه.

همه مسافران در دو پرواز قرار گرفتند حرارتی اسکن و تست آنتی بادی توسط امارات متحده عربی مقامات بهداشتی با کمک مقامات سفارت. با هیچ کدام از شناسایی با Covid – 19 علائم و امارات متحده عربی مقامات بهداشتی به سیگنال سبز به همه مسافران به سفر. تمام مسافران و خدمه نیز به کارگردانی مطابق با Covid – 19 پروتکل ایمنی.

“به لطف خدا ما فرود آمد و با خوشحالی در کوچی فرودگاه. تست اولیه انجام شد در ابوظبی فرودگاه. نمونه خون گرفته شد و نتایج بودند در عرض چند دقیقه. بعد ما اعلام شد مناسب برای سفر” Vineeth یکی از مسافران که با این پرواز گفت: کانال تلویزیون های منطقه ای.

مسافران تحت Covid – 19 آزمون از جمله حرارتی غربالگری در فرودگاه قبل از بیرون آمدن در دسته از ترمینال. سالمندان و افراد غیر Covid بیماری های زنان باردار و کودکان گرفته خواهد شد صفحه اصلی که در آن آنها خواهد ماند و تحت قرنطینه برای 14 روز.

مردم باقی مانده خواهد شد به دولت قرنطینه مرکز مربوطه خود را در مناطق که در آن آنها باقی خواهد ماند و به مدت هفت روز و در روز هفتم به قرار RC تست PCR و تست آنتی بادی. در صورت نتیجه مثبت فرد ارسال خواهد شد به Covid مراکز مراقبت در حالی که موارد منفی خواهد بود و مجاز به انجام باقی مانده هفت روز قرنطینه در خانه.

در پنج روز حدود 2000 نفر از کشورهای خلیج فارس وارد خواهد شد در چهار فرودگاه بین المللی; Kannur کوچی کالیکوت و تریواندروم. سیزده دعوا را به کار گیرند بین خلیج فارس و کرالا بخش در طول این دوره است. بیش از 5 لاخ غیر مقیم Keralites ثبت نام کرده اند با غیر مقیم Keralites امور (NORKA ) برای بازگشت به خانه.

با بازگشت غیر مقیم Keralites و مردم از کشورهای دیگر دولت ماشین آلات و مراقبت های بهداشتی بخش تنظیم شده است به آمده و تحت فشار برای حفظ روند مثبت است.

در حال حاضر دولت تنها 25 فعال موارد و 16,693 افراد تحت نظارت است. دولت گرفته است و تمام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه افزایش Covid – 19 موارد پس از بازگشت مهاجران به کرالا.

دولت مطلع کرالا دادگاه عالی که 1,0500 تخت شده اند مرتب برای قرنطینه و امکانات بیشتر خواهد بود در محل قرار داده و در روزهای آینده. “همانطور که از در حال حاضر تنها دولت قرنطینه امکانات ارائه خواهد شد. خصوصی امکانات قرنطینه خواهد بود تصمیم گرفت بعد گفت:” وزیر بهداشت K K Shailaja.

دولت توقف صدور عبور به Keralites که از خارج از دولت

با Keralites بازگشت از کشورهای دیگر در تعداد زیادی در طول سه روز گذشته دولت آمده است تحت فشار زیادی برای ایجاد ترتیبات برای قرنطینه. دولت متوقف صدور تازه ورودی عبور می کند به افرادی که از کشورهای دیگر از نظر راش.

دبیر کل تام خوزه گفت: در آینده بسیاری از عبور خواهد بود صادر شده پس از قرنطینه ترتیبات برای افراد موجود در حال اتمام است. تا شنبه 6000 plus افراد وارد در کرالا از کشورهای دیگر.

تا کنون 38,862 عبور صادر شده توسط دولت است. افرادی که از مناطق تحت 14 روز اجباری قرنطینه و در روز هفتم اگر خود را تست PCR یافت منفی آنها فرستاده خواهد بود برای خانه قرنطینه برای باقی مانده هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر