بنگلور: پس از دو ماه از dodging گلوله, Karnataka در زمان ضربه از Covid-19 روز جمعه ضبط 45 تازه موارد در یک روز. و آن است که فقط بعد از ظهر شماره. بیشتر موارد به احتمال زیاد ثبت شده در شب بولتن.

برای هفته دولت شده بود و شمارش آن نعمت امیدوار است که سرایت داده و آن را از دست ندهید. روز جمعه جهش تازه موارد نشان می دهد که در آن همه چیز در مورد سوت گذشته قبرستان. این روح است که هنوز هم در اطراف.

امروز 45 مثبت از جمله پنج ماه نوزاد را به تعداد کل عفونت در دولت به 750 مراتب کمتر از همسایه شمالی ماهاراشترا است که رهبر و یا حتی همسایه شرقی Telangana که دارای 1172.

بر خلاف در آن دو کشور آن را پایتخت ایالت بنگلور که مرکز; افزایش بیش از چند منطقه. از ظهر نشستن گزارش از وزارت بهداشت و درمان ، موارد جدید شامل 14 از Davangere, 12 از بهتکل در Uttara کانادا 11 از Belagavi, 7 از بنگلور شهری و 1 از Ballari.

تا به امروز بالاترین روزانه بروز شده 38 عمدتا در حساب از دو خوشه: خیلی خوشحال Generics در Nanjanagud; و Tablighi Jamaat گسترش یافته است. هر دو خوشه قرار گرفتند.

با یک نگاه پی در پی از رشد این ویروس در کارناتاکا نشان می دهد که سرایت منتقل شده از یک چرخ دنده در روز جمعه.

* مارس 9 – اولین مورد
* آوریل 24 – 41
* 31 مارس – 101
* آوریل 10 – 207
* مارس 16 – 315
* مارس 20 – 408
* آوریل 25 – 500
* ممکن است 2 – 601
* ممکن است 7 – 705
* ممکن است 8 – 750

نقطه نگرانی در مورد جدید است که ویروس به صحنه باز گشت در مکان های که در آن تصور می شد برای غلبه بر شده اند.

14 مورد جدید از Davanagere تاکید این واقعیت است که این منطقه شده بود گواهی نارنجی تا یک هفته پیش و تا به حال دیده می شود نه تنها مثبت برای بیش از یک ماه است. در حال حاضر Davanagere قرمز است ،

بهتکل بیش از حد است و به مقامات یک احساس غرق شدن. این صحنه از اوایل راش از موارد اما این وضعیت با موفقیت تحت کنترل در آورد. اما یک نفر بازدید Mangaluru تبدیل تقریبا سبز منطقه به منطقه قرمز.

در پایتخت بنگلور شکست دادن افکار دوم به BBMP که تا به حال شده است که مایل به درخواست دولت مرکزی به اعلام آن تاج-رایگان بخش به عنوان “مناطق سبز’. آنها در حال حاضر با احتیاط از آن است. از 7 تازه تاج موارد مثبت موجود در بنگلور آنها قادر به پین کردن منبع عفونت از سه.

هفت مورد از Shivajinagar (که مهر و موم شده بود در اوایل این هفته پس از یک خانه دار تست مثبت) و از مهار منطقه Padarayanapura بود که در میان اولین برای اعلام یک منطقه مهار و مهر و موم شده در مارس 10.

پس از تازه موارد گزارش شده از Shivajinagar مغازه تجاری در خیابان بود که باز برای کسب و کار خواسته شد به تعطیل بلافاصله.

در میان آلوده است 34 ساله زن باردار ساکن Padarayanapura که برای بازدید از BBMP زنان و زایمان بیمارستان نزدیک سیرسی دایره Chamrajpet. پس او را تشخیص سایر بیماران در این بیمارستان منتقل شده و کارکنان پزشکی که با حضور به او گفته شده به خود شده است. بیمارستان مهر و موم شده و و در حال sanitised.

زن باردار که انتظار است به زودی تحویل شده است معطوف به Covid 19 مرکز در بیمارستان ویکتوریا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de