پس از 74 روز از هیچ چیز گرجستان دفتر تحقیقات مورد نیاز فقط 36 ساعت برای یافتن علت احتمالی برای جنایت قتل’ در مرگ Ahmaud Arbery


Illustration for article titled After 74 Days of Nothing, Georgia Bureau of Investigation Needed Just 36 Hours to Find Probable Cause for Felony Murder in the Death of Ahmaud Arbery

تصویر: WHNS-تلویزیون

فقط در 36 ساعت های گرجستان, اداره تحقیقات موفق به انجام چیزی است که سازمان های دیگر موفق به انجام بیش از گذشته 74 روز: پیدا کردن به اندازه کافی علت احتمالی بازداشت گرگوری و تراویس McMichael و اتهام پدر و پسر با قتل و تشدید حمله در مرگ Ahmaud Arbery.

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه GBI مدیر ویک رینولدز به خبرنگاران گفت که آژانس تحویل داده شد مورد توسط اطلس قضایی مدار منطقه وکیل تام Durden در شب سه شنبه. تحقیقات آغاز شد و در اوایل صبح روز چهارشنبه و آنها صرف بیشتر از روز رفتن را از طریق تحقیقی فایل. در روز پنج شنبه آنها اظهارنظر محله که در آن جرم و جنایت در محل و انجام مصاحبه. در آن شب آنها اعتقاد بر این علت احتمالی ایجاد شده بود به محل تراویس و گرگوری McMichael تحت بازداشت به جرم قتل و تشدید حمله.

زمانی که فشار بر اینکه چرا آنها قادر به انجام این کار در 36 ساعت چه قبل و آژانس تا به حال موفق به انجام بیش از گذشته 74 روز رینولدز گفت: “من نمی توانم صحبت در مورد آنچه هر کس دیگری می بیند یا نمی بیند در مورد یک مورد اما من به شما بگویم که ما پایه تصمیم ما بر دو چیز است. یکی از حقایق دیگر قانون است. هر چه این حقایق ما اعمال قانون به آن است. من خیلی راحت به شما می گویم که وجود دارد بیش از اندازه کافی علت احتمالی برای قتل جنایت در این مورد است.”

تبلیغات

این GBI خواسته شد به درگیر در این صورت پس از یک ویدئو ویروسی رفت از تراویس McMichael تیراندازی و کشتن Arbery, 25 بود که دویدن را از طریق عمدتا سفید حومه Satilla سواحل محله فقط در خارج از Ga., در فوریه. 23. ویدیو منجر به اعتراض عمومی و خواستار سخت تر و جنایت نفرت ،

رینولدز تاکید کرد که این است که هنوز هم در حال انجام تحقیقات است. شده است وجود دارد و گمانه زنی های زیادی در مورد دخالت کسی که ثبت تصویری از Arbery مرگ است. “هنوز نمی دانند” رینولدز گفت: وقتی پرسید که آیا کسی که شات تصویری خواهد بود به زندان برده شد. “ما در حال رفتن به رفتن در هر کجا که شواهد به ما طول می کشد. بیایید می گویند فرضی اگر ما اعتقاد داریم که فردا یا یک هفته یا سه هفته وجود دارد علت احتمالی برای بازداشت و سپس ما آن را انجام دهد.”

Durden تاکید کرد که افکار عمومی نمی نقشی در گرفتن این دستگیری ها ساخته شده است. “افکار عمومی است که همیشه رفتن وجود داشته باشد ما نمی توانیم اجازه دهید که تاثیر این تصمیم است. ما نمی توانیم یک ضربه محکم و ناگهانی تصمیم. من درک می کنم نظر من درک و همدردی” Durden گفت. “ما را ساخته اند این تصمیم بر اساس آنچه که اعتقاد ما بر این است که این قانون قابل اجرا و تفسیر ما از این مدارک و شواهد است که در اینجا تحت پوشش.”

تبلیغات

Durden قبلا گفت که او را مورد قبل یک هیئت منصفه برای تعیین اتهامات جناییچیزی است که اتفاق می افتد نمی تواند تا ماه ژوئن با توجه به COVID-19 محدودیت های که بسته دادگاه. وقتی پرسید که آیا او به ارمغان آورد GBI در تسریع روند او پاسخ داد: “نه اینها دو چیز است. 12 ژوئن یک بخشنامه از گرجستان دیوان عالی کشور است. دیگر چیزی برای انجام با شواهد و برخی از مسائل است که من درخواست کرد که GBI اجرا کردن.”

رینولدز به خبرنگاران گفت: “این مورد زمانی که آن را به دست آقای Durden برای نهایی دادستانی کامل خواهد بود. آن انجام خواهد شد و هر سنگ خواهد شد, قول می دهم.”

تبلیغات

لازم به ذکر است که امروز جمعه شده اند Arbery را 26 تولد. NAACP برگزار شد اعتراض خود را به علامت تولد و فعالان طرح به اجرا 2.23 مایل در روز جمعه به افتخار Arbery, با توجه به اخبار CBS. مایل به معنای به معنی تاریخ او کشته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر