Ahmaud Arbery with his mother, Wanda Jones

Ahmaud Arbery با مادرش واندا جونز
عکس: این Arbery خانواده (از طریق سی ان ان)

در روز سه شنبه ویدئویی منتشر شد که نشان از گرافیک تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery. Arbery غیر مسلح و در تنه زدن از طریق عمدتا سفید محله هنگامی که گرگ McMichael و تراویس McMichael او و خلاصه بعد از یک مبارزه است. انتشار تصویری منجر به گرجستان دادستان معرفی این مورد ارائه می شود قبل از هیئت منصفه. برای بسیاری از فعالان و پدر و مادر از Arbery این کافی نیست.

تبلیغات

به نیوبرانزویک, گزارش های خبری که Arbery پدر و مادر می خواهید مردان را مسئول مرگ او دستگیر می شود بلافاصله. به عنوان دادگاه بسته شده با توجه به کروناویروس, آن ممکن است یک ماه یا بیشتر قبل از اتهامات عنوان شده حتی می تواند در نظر بگیرید که واصل شده است. واندا جونز Arbery مادر به خبرنگاران گفت: شنبه 25 ساله “بود و فقط به صورت روزانه خود را تنه زدن.” او نیست به تماشای ویدئویی از این حادثه گفت: “من تو را دیدم من پسر به دنیا می آیند. و دیدن او ترک دنیا آن چیزی نیست که من می خواهم برای دیدن همیشه.”

تبلیغات

وکیل خانواده می خواهید دو مرد قرار داده می شود را بازداشت قبل از هیئت منصفه تصمیم می گیرد به متهم و آنها را به عنوان نمونه در پرونده های جنایی.

گرجستان قانونی سیاه حزبی نیز پیوست خانواده در درخواست تسریع عدالت است. “دو نفر از مهاجمان باید در زندان است. هر روز آنها را در راه رفتن به عنوان رایگان افراد است و توهین به Arbery خانواده و همه کسانی که بر این باورند در عدالت است. برای آنها راه می رفت رایگان و بدون مقصر شماری و پیگیری عدالت است که یک عمل مجرمانه توسط کسانی که اجازه بی عدالتی پوشش این جرم که مجازات توسط قانون است.” در این جلسه گفت: در بیانیه منتشر شده.

پس از انتشار این ویدئو بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی به صدای خود انزجار و وحشت است.

تبلیغات
تبلیغات

گرجستان دفتر تحقیقات تایید کرد روز چهارشنبه که آنها در حال حاضر بررسی پرونده است. لی مریت یک وکیل برای خانواده می خواهد دولت فدرال به بررسی مورد به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. “این مردان بودند و اوباش بودند پوسه و آنها انجام یک مدرن مجازات در وسط روز” مریت گفت. با توجه به AJC, Arbery کشتن تمدید تماس با گرجستان قانونگذاران برای دولت به اتخاذ شدیدتر جرم و جنایت نفرت قانون. یک اندازه گیری از جمله تصویب در مجلس گرجستان در سال گذشته اما در نهایت درگذشت در دولت سنا.

تبلیغات

جمعه امر شده ایم Arbery 26 تولد. گرجستان NAACP برنامه ریزی شده برای اعتراض با خانواده اش در Glynn County Courthouse. علاوه بر این فعالان باید برنامه ریزی شده به اجرا 2.23 مایل در روز جمعه به افتخار Arbery, با توجه به اخبار CBS. مایل به معنای به معنی تاریخ او کشته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله