Illustration for article titled Aint Nowhere to Run: An Open Letter to Ahmaud Arbery

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

اگر چه مایکل هریوت در تعطیلات این هفته او هنوز توافق به نوشتن هفتگی ما Clapback کیسه مراسلات پستی. اما به جای پاسخ به عضو شورای نظارت مدت متنفر ناراضی خوانندگان و هر کسی که دارای یک سوال در مورد محتوا بر روی ریشه Michael ارسال این نامه به Ahmaud Arbery.

تبلیغات

جناب آقای Aubery,

نه در آرامش استراحت.

امد و شد زیاد آنها است.

من همیشه تعجب که چرا مردم را خاموش و در حال اجرا در هر زمان آنها ظاهرا دیدن یک شبح. هنگامی که از Scooby-دوو و یا دیگر زندگی supremacists دیدن یک شبح روح آنها در حال اجرا به جایی امن و یا آنها را در حال اجرا از ظهور? آن را به عنوان اگر مرده ها محدود به قوانین فیزیک و طبیعت. ارواح می تواند راه رفتن را از طریق دیوارها فراتر از زمان و مکان و با توجه به تحقیقات من متوسط شبح اجرا می شود 4.21 40-حیاط داش. در حال اجرا به مادر خود را در اتاق یا در گنجه پنهان ain’t gonna به شما کمک کند bruh. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ فرار! Ain’t هیچ جا برای اجرا!

تبلیغات

بله من اعتقاد دارم که در ارواح.

وجود دارد شفاف و سایه از یک مرد که به من ثابت شده هر روز. شما نمی دانید که این مرد اما من به شما قول می دهم که او یک بار زندگی می کردند و نفس و راه می رفت و صحبت در میان زندگی. و لعنتی بود که او یک انسان است.

یک روز این مرد که شما نمی دانید که راه می رفت به یک آلاباما کلیسا در اعتراض به “وضعیت اتوبوس” (آن را مبهم چیزی که شما نمی دانید هر چیزی در مورد آن) و یادآوری جماعت از کلمات دیگر طولانی فراموش شده poltergeist که رفت به نام یسوعکه با توجه به یکی از کالج, ظاهرا یک بار گفت:

فراموش نکنید فرض کنید که من آمده ام تا صلح به زمین. من نمی آمد برای آوردن صلح و اما یک شمشیر.
– متی 10:34

تبلیغات

سپس این همزن این نفرت الاغ hater از شر ظلم و اتوبوس صندلی قوانین ایراد خطبه به نام “زمانی که صلح می شود نفرت انگیز” گفت: این.

هر زمان که من یک تضاد است رسوب بین قدیم و جدید بین عدالت و بی عدالتی بین نیروهای نور و نیروهای تاریکی است. من آمده به اعلام جنگ بر بی عدالتی است. من آمده به اعلام جنگ بر شر است. صلح است نه صرفا فقدان برخی از نیروی منفی—جنگ و تنش و سردرگمی است اما حضور برخی از نیروی مثبت—عدالت و حسن نیت قدرت پادشاهی خدا.

من تا به حال یک بحث طولانی با یک مرد روز دیگر در مورد این اتوبوس وضعیت. او در مورد صلح بودن را در جامعه از بین بردن از مسابقه خوب روابط. من موافقت می کنم که آن است که تنش بیشتر در حال حاضر. اما صلح است و نه صرفا فقدان این تنش اما حضور عدالت است. و حتی اگر ما از این تنش ما هنوز هم نمی توانست مثبت صلح است. بله درست است که اگر نگرو می پذیرد و جای او را می پذیرد و استثمار و بی عدالتی وجود خواهد داشت صلح است. اما این امر می تواند صلح را جوشانده به راکد خوشنودی کشنده انفعال و اگر صلح به این معنی من صلح نمی خواهند.

  • اگر صلح به معنی پذیرش دوم-کلاس تابعیت من نمی خواهم آن را.
  • اگر صلح به معنای نگه داشتن دهان من بسته در میان بی عدالتی و بد, من نمی خواهم آن را.
  • اگر صلح به معنی بودن complacently تنظیم به یک کشنده وضعیت موجود من صلح نمی خواهند.
  • اگر صلح به معنی تمایل به بهره برداری از لحاظ اقتصادی تحت سلطه سیاسی و تفکیک من صلح نمی خواهند.
تبلیغات

آه معشوق آقای Arbery آنها تبدیل شده است که مرد به یک روح بیش از حد. آنها شلیک یک گلوله به سر مرد و تبدیل حافظه خود را به باقی مانده از چیزی که او یک بار بود. سپس آنها او را به یک شهید که قربانی خود را به زندگی است. به عنوان اگر او می خواست می میرند. به عنوان اگر او تا به حال یک انتخاب است. شما ممکن است تشخیص سبک, سفید مانده از ما جنگجو به عنوان مارتین لوتر کینگ جونیور…

اما من با دیدن ارواح است.

هیچ Ahmaud اگر—همانطور که ناشناختنی شبح گفت:—سلام حضور عدالت پس از آن شما می توانید استراحت در صلح و آرامش. شما نمی تواند entombed در چیزی که برای شما وجود ندارد.

تبلیغات

امد و شد زیاد ما. اجازه می دهد تا ما را به امد و شد زیاد آنها را برای شما. نمی شود یکی دیگر مرده چیز سیاه و سفید. ممکن است مرگ خود را به ما قدرت و پشتکار است. و زندگی. یک شبح.

اگر شما تعجب کنید که چرا من در ساخت این درخواست من یک اعتراف به نمایندگی از بسیاری از ما است. من فقط به اشتراک گذاری این اعتراف دلیل آنها در حال حاضر به سرقت رفته شما از خانواده خود و تبدیل شما به چیزی است که وجود ندارد. سابق انسان است. یک مرد که یک بار بود. اما چون من به ارواح اعتقاد من خواهش می کنم از شما به هر کسی بگویم این راز:

ما نمی دانیم که چه باید بکنید.

به عنوان زیبا و انعطاف پذیر یک نفر را به عنوان ما ممکن است ما هنوز نمیفهمد چگونه برای دسترسی به بشریت شده است که نکردن از ما. ما نمی دانیم که چگونه برای دسترسی به بشریت از withholders. پشت ما نشان داده اند قدرت خود را و روح خود را ثابت شجاع اما ما هنوز هم نمی تواند ذبح وحش که با دستهای بسته ما nooses و برن ما کبودی برای 400 سال است.

تبلیغات

ما sang آهنگ ها. ما سعی کردیم مطابق. ما مشغول به کار سنجش ما ، ما ساخته شده از کل کشور برای آنها و پس از 400 سال در خواست جرعه ای از چشمه آزادی و آنها هنوز هم حاضر ما درخواست های مکرر برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی. ما حتی سعی کردم عشق Ahmaud. اما حتی این کافی نیست.

عشق!

پای ما خسته از راهپیمایی. ما صدای ترک خوردگی از ورد و دعا. لعنتی ما دعا کرد. به خدایان ما. به خود خدا. به پسر خود. به آنها. ما شروع به تعجب می کنم اگر ما آیا به اندازه کافی بلند است. می تواند او را نمی شنوند و ما درخواست و یا این روح-سرقت کرگدن بیش از حد خائنانه حتی برای خدا وحشتناک سریع شمشیر ؟

تبلیغات

حتی ما تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر آنها ارزش زندگی ما مواجه شد با تحقیر. ما خیلی بهتر از آنها این است که ما خودداری از مجموع با توجه به روابط متقابل و یا انتقام. هنوز هیچ مهلت برای ما روح خسته ما و یا پا درد.

ما نیز تلاش کرده اند امید, تغییر, بالا رفتن از نردبان یعقوب را نشسته در ایستاده تا زانو اعتقاد داشتند که ما باید غلبه بر تاب رای در حال اجرا برای دفتر مبارزه با قدرت عبور بشقاب, روش سوارکاری, آبی, امواج مرگ در راه رفتن و حتی انتظار از خداوند.

تبلیغات

هیچ یک از آن ها کار کرده است.

ما نمی دانیم که چه باید بکنید.

وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ جا ما می تواند اجرا شود.

شاید ما پناه یک روز. شاید یک زمان خواهد آمد زمانی که امریکا واقعا پیشنهاد آزادی و عدالت برای همه اما من پیدا کرده اند که به وجود ارواح بسیار بیشتر باور چشم انداز. به خصوص زمانی که این کشور نگه می دارد و تان شدیدا از ارواح که زمزمه در گوش من است که صلح نبودن جنگ است و حضور عدالت است.

تبلیغات

پس Ahmaud اگر صلح به معنی سکندری در سراسر پست های تصادفی از بالا تعریف قتل عام در رسانه های اجتماعی من نمی خواهم از آن. اگر صلح به معنی OK بودن با افرادی که مناسب هر hip-hop dance on Infinite اما همچنین اسکرول گذشته نزد یک زندگی خاموش و بدون budging یک اینچ به انجام کاری در مورد آن, من آن را می خواهم نه. اگر صلح به معنی شکستن را به یک نور تنه زدن باعث می شود من “مشکوک” به مسلح لینچ اراذل و اوباش, من آن را می خواهم نه.

و اگر صلح به معنی یک مرد می تواند سرقت زندگی از کسی که با سیاه پوست و نمی توان تلقی نژادپرستانه اما من اشاره به سابقه طولانی از مردان سفید پوست که از کشتن مردم با پوست سیاه و سفید به نوعی باعث می شود من یک نژادپرست و سپس من آن را می خواهم نه.

تبلیغات

بنابراین هیچ Ahmaud Arbery نیست در آرامش استراحت.

تحویل نزد ما یک شمشیر.

و به خاطر خدا…

لطفا اجرا کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله