Illustration for article titled An Interview with My 11-Year-Old My Daughter, Who Has Been Out of School Since Super Bowl Sunday

عکس: شاتر

برای بسیاری از ما 2020 شده است یک سال ما ترجیح می دهم به سریع به جلو را از طریق. از دست دادن کوبه و Gianna برایانت در اواخر ماه ژانویه به شروع coronavirus آورده است که بسیاری از ما در زندگی عادی به توقف بسیاری از ما در این کشور (و در سراسر جهان) تا به حال به مهم زندگی. بسیاری از ما را محدود ما در بیرون گشت و گذار و محدود سفر حتی برای نیازهای اساسی روزمره زندگی. بیرون رفتن در پوشیدن ماسک را تهدید می کند به تبدیل شدن به یک هنجار جدید حداقل برای مدتی. همه تنظیم.

تبلیغات

یکی از این گروه که تا به حال به یک تنظیم فوق العاده ای است که کودکان و نوجوانان. مدارس در منطقه واشنگتن دی سی (و تقریبا تمام کشور) شده اند shutdown از اواسط ماه مارس تا حد زیادی باقی مانده بسته باقی مانده از سال تحصیلی. در حالی که همه ما (والدین و دانش آموزان به طور یکسان) به امید عادی آغاز سال تحصیلی حتی که به نظر نمی رسد تضمین شده است. پدر و مادر مجبور به تبدیل شدن به بالفعل معلمان به یک سطح کاملا جدید از قدردانی برای معلمان این هفته در حال حاضر معلم قدردانی هفته در امریکا است. ما همه کشف حقیقی ترین واقعیتی در زندگی: هر معلم ما می دانیم که بیش از احتمال سزاوار حداقل یک بطری از چیزهای خوب (و یا برخی از بهترین قهوه یا آب اگر آنها در حال مصرف کنندگان).

ما تا به حال این گفتگو در مورد زندگی در داخل خانه با بچه ها و چه مدارس بسته شدن ماه قبل از تابستان به طور منظم استراحت نهفته است ما خانواده ها که بچه ها برای رفتن به خوبي ؟ آن را به سخت رفتن از یک ساختار محیط زیست (که در بسیاری از موارد ارائه شده امنیت غذایی) با دوستان به یک جایی که آنها تا حد زیادی به دیدن دوستان خود را تنها از طریق تلفن و مناسبت قطره-bys برای جشن های تولد و غیره. من می دانم که کار آسانی نیست به خصوص برای سلامت عقل خود را و از آنجا که همه ما در زندگی ما تا به حال برای تنظیم توان آن را آسان برای فراموش کردن چقدر بزرگ از یک تغییر آن شده است برای کودکان و نوجوانان. بنابراین من تصمیم به درخواست من 11 سال است که افزایش ششم گریدر در مورد آنچه آن را مانند شده است.

تبلیغات

افشای کامل: در حالی که دختر من مدرسه تعطیل در ماه مارس او شده است از مدرسه پس از 30 ژانویه 2020. ما کشف یک مسئله پزشکی است که دختر من بود; او در بیمارستان بستری شد و برای دو هفته اول ماه مارس. پس از آزاد شدن او نیاز به ماندن در خانه به منظور بازتوانی به عنوان ما منتظر ترخیص از پزشکان او را برای او به بازگشت به مدرسه. قبل از آن ترخیص کالا از گمرک می تواند جهان را تغییر داد و مدارس تعطیل شد, در نهایت به طور دائم. او مانند کودکان و نوجوانان در سراسر کشور صرف دومی نیمی از کلاس پنجم سال در خانه که سخت بوده است. همچنین پدر و مادر من همکاری پدر و مادر; دختر من است در او و مادرش خانه برای تمامیت این بسته در زمان هر چند من او را اغلب.

در زیر یک مکالمه من با دختر من در مورد بسته برای مدت طولانی. این ویرایش به صورت اختصار و وضوح. سوالات من در حال جسورانه او پاسخ دنبال هر پررنگ سوال.

شما شده ام از مدرسه برای سال در حال حاضر آنچه را که مانند شده است برای شما ؟

آن بوده است بسیار خسته کننده نمی شود قادر به دیدن دوستان و معلمان است. آن را نیز به من فهماند چقدر مهم مدرسه است چرا که بدون آن من احساس می کنم هیچ چیز برای انجام. اما یکی از چیز خوب در این است که من را وادار به صرف مقدار زیادی از زمان با خانواده ام.

تبلیغات

چه شده است که سخت ترین قسمت برای شما در مورد این زمان ؟

سخت ترین قسمت شده است و هر دو قادر به اطراف برخی از اعضای خانواده من و در گیر بودن در اطراف آنهایی که دیگر. من از دست طرف دیگر از خانواده من بسیار است و می توان آن را دشوار است به طور مداوم در اطراف خانواده خود را. حتی اگر شما آنها را دوست دارم و معمولا شما در خانه برای چند هفته در یک زمان با آنها به طوری که شما می توانید پیدا کردن که کوچکترین چیزها می تواند بر اعصاب خود را. اما در پایان روز شما خیلی خوشحالم که با خانواده است.

تبلیغات

چه شده است ساده ترین?

ساده ترین بخش شده است ، حتی اگر من دوست دارم فعالیت ها و بیرون رفتن در تعطیلات آخر هفته است خوب نیست که در هر نقطه که شما بروید.

تبلیغات

چه چیزی شما را از دست ندهید بسیاری از شما شده است بیشتر یا کمتر گیر در خانه ؟

آنچه که من از دست ترین مدرسه من است. این واقعا سخت است که نمی توان وجود دارد چرا که سال آینده من رفتن به مدرسه. در این سال من واقعا به دنبال به جلو به همه من طول می کشد: من آخرین پدربزرگ و مادر بزرگ های من, آخرین روز مدرسه, آخرین سفر من به زمین بازی و بسیاری از چیزهای دیگر.

تبلیغات

چه شما انجام شده است به تصویب زمان در حالی که شما در خانه ؟

در حالی که من در خانه من شده است در ساخت بسیاری از چیزها است. من ساخته شده بسیاری از هنر و موسیقی چون هر دو در حال خلاق من رسانه ها.

تبلیغات

چگونه می توانم به شما در حفظ روحیه خود را تا ؟

با صرف زمان با خانواده ام و به خاطر سپردن است که آن را تمام خواهد شد در نهایت بیش از.

تبلیغات

چه شما بیشتر به دنبال به جلو به زمانی که ما قادر به بازگشت به یک زندگی عادی ؟

گرفتن به با نیمی دیگر از خانواده من دوباره و رفتن در تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله