به عنوان مینیاپولیس بی خانمان اردوگاه را افزایش می دهد سلامت آلارم مقامات حرکت شامل گسترش آن

با استناد به چرایی نگرانی های بهداشتی مترو, مقامات حمل و نقل در حال حرکت برای جلوگیری از گسترش و رشد بی خانمان اردوگاه در نزدیکی نور-خط راه آهن در جنوب مینیاپولیس.

در طی ماه گذشته یک اردوگاه کوچک متشکل از حدود ده چادر در کشش باریک از زمین در امتداد خیابان Hiawatha است دارای عقاید به بیش از 100 خانمان مردان و زنان است. بسیاری از چادر ساکنان در محل شناخته شده به عنوان اردوگاه قرنطینه گفت: آنها ترس از ابتلا به کروناویروس و احساس امن تر در حال خواب خارج از شلوغ پناهگاه که در آن جسمی فاصله تقریبا غیر ممکن است.

اما رشد سریع اردوگاه نگران حمل و مسئولان و نزدیکی صاحبان املاک که محکم بسته بندی شده چادر روستا و عدم بهداشت امکانات را در منطقه رسیده برای گسترش ویروس. برای محدود کردن اردوگاه رشد حمل و مقامات این هفته دستور ساخت یک حصار به فراگیر محیط پوشیده از چمن سایت — جمع بین یک دره پوشیده شده از درخت و به شدت استفاده از دوچرخه مسیر. در همان زمان آژانس گفته است که از نزدیک نظارت بر شرایط است و با توجه به امکان پاکسازی گاه اگر آن را می شود بیش از حد ریسک بهداشت و ایمنی.

“بزرگتر encampments مشکل می باشد زیرا آنها می تواند به پرورش فعالیت های خطرناک و در این زمان بیماری می تواند حتی خطرناک تر گفت:” چارلی Zelle رئیس شورای شهر که نظارت بر حمل و نقل آژانس.

مقامات گفتند آنها می خواهند برای جلوگیری از تکرار یک هرج و مرج صحنه دو سال پیش در نزدیکی فرانکلین و Hiawatha راه های, وقتی که چند صد نفر بنا چادر در امتداد یک بزرگراه صدا دیوار و در آنجا ماند برای ماه می باشد. با وجود عظیم توسعه تلاش استعمال بیش از حد مواد مخدر بودند در نزدیکی-وقوع روزانه در آلاینده سایت شناخته شده به عنوان “دیوار فراموش شده بومی” و برخی از کمک های انسان دوستانه کارگران در معرض تهدید خشونت و آزار و اذیت. این امر در نهایت هزینه شهر مینیاپولیس حدود 3.2 میلیون به حرکت کاروان به یک سرپناه موقت برای زمستان.

اوایل ساکنان اردوگاه قرنطینه گفت: آنها به سایت نقل مکان کرد تا حد زیادی به منزوی کردن خود از ویروس و حفظ ثبات است.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر بسیاری از کتابخانه ها و دیگر ساختمان های عمومی بسته خود را درب خروج افراد بی خانمان با هیچ جایی برای رفتن در طول روز. اردوگاه ارائه یک فرصت برای “پناهگاه در محل” بدون نیاز به مکرر شلوغ پناهگاه که در آن خطر عفونت بالا است. ترس خود را به اوج شد با گزارش COVID-19 پخش از طریق منطقه پناهگاه; ایالت حدود 40 پناهگاه ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه گذشته مقامات بهداشتی دولت گفت.

وجود دارد 88 شناخته شده encampments در سنت پل با توجه به Ramsey County کمیسر Trista MatasCastillo که منجر به بی خانمانی کار گروهی از مقامات در سراسر شهرستان. شهرستان است که با همکاری مستقیم با ارائه دهندگان خدمات و سنت پل گروه ایمنی و بازرسی (DSI) در پاسخ که شامل ارائه portable توالت و دست شویی ایستگاه به چهار encampments.

یک اردوگاه در مینه سوتا تاریخچه مرکز زمین است و مقامات به خصوص در مورد گسترش COVID-19 به دلیل نزدیکی آن به روز دوروتی دانشگاه MatasCastillo گفت. DSI سخنگوی سوزان داناون گفت: در ایمیلی که کارکنان شهرستان برآورد وجود دارد 10 چادر و حدود 10 نفر زندگی می کنند در تاریخ مرکز سایت.

ساکنان اردوگاه شده اند جسارت توسط یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که منع سازمان های محلی از جارو بی خانمان encampments با توجه به نگرانی هایی که پراکنده افراد بی خانمان می تواند به افزایش گسترش COVID-19. اما در میان فشار از محلی authorites, Walz هفته گذشته صادر شده قابل تجدید نظر به منظور اجازه می دهد اردوگاه پاک می شود اگر آنها “به یک اندازه و یا وضعیت” که تهدیدی برای سلامت و امنیت ساکنان است.

“ما هنوز در حال ارزیابی اخیر اجرایی منظور و با توجه به مراحل بعدی از جمله چگونه ما ممکن است تغییر روند ما را به ارزیابی سایت های مورد به مورد و بر اساس طول همه گیر” داناون گفت.

‘هر ساعت هر کس’

آنجلا شکار, 33, است که بی خانمان به مدت سه سال گفت: مینیاپولیس اردوگاه تبدیل شده است “پناهگاه” را از خطرات و انزوا زندگی در خیابان.

یک شب در زمستان سال گذشته شکار گفت: او به خواب رفته بود در یک پارکینگ در نزدیکی بازار آمریکا هنگامی که یک مرد مست اقدام به حمله جنسی به او. جنبش ثابت و استرس بود و همچنین در نظر گرفتن عوارض آن: هر روز شکار بود به بسته بندی و چند وسایل و پیدا کردن یک نقطه جدید به ذخیره کردن سر خود را. “آن را کمتر خطرناک در اینجا از بیرون در خیابان” شکار گفت: او به عنوان تمیز کردن اطراف چادر او. “من می توانم خواب یک شب کامل. همه ساعت همه است.”

در عین حال شلوغ طبیعت از اردوگاه تبدیل به یک نگرانی جدی حتی در میان ساکنان آن است. بسیاری از چادر تنها چند فوت از هم جدا و سایت فاقد برخی اصول برای دفع عفونت از جمله ضد عفونی کننده دست, یک منبع آب تمیز و دسترسی آسان به دوش. برخی از ساکنان بشویید تا نزدیک چادر خود را با آب ریخت و از کوزه های پلاستیکی و گرم در اردوگاه کوره.

مقامات امیدوارند که این حصار را حفظ خواهد کرد مردم را از حرکت به سایت اما برخی از کمک رسانی کارگران گفت: پول بهتر خواهد بود صرف منابع بهداشت و حرکت مردم به مسکن پایدار.

“حصار فقط یک حصار. آن را حل هیچ چیز گفت:” کیجی Narikawa که با این نسخهها کار در یک پناهگاه بی خانمان در شمال شرق مینیاپولیس و رها کردن لوازم در اردوگاه. “من می خواهم به جای دیدن تمرکز بر سلامت و ایمنی مردم در اینجا زندگی می کنند.”

برای صاحبان کسب و کار در این نزدیکی هست در این اردوگاه در حال رشد تبدیل شده منبع سرخوردگی و اضطراب است.

ریک و سیندی Siewert که خود یک cabinetry و چوب فروشگاه در یک ساختمان در کنار این اردوگاه گفت: این اردوگاه در ابتدا به نظر می رسد صلح آمیز است. سپس دو تعطیلات آخر هفته پیش ریک بوی دود در حالی که او و کارمند شد در حال بارگذاری یک تریلر در بسیاری خود را. پس از مدت کوتاهی او را دیدم شعله های آتش در حال افزایش بیش از انبوهی از چوب در lumberyard. آنها با عجله به سوات فروغ با پتو و قطعه چوب قبل از آتش نشانان وارد به آن را قرار داده است.

یک اردوگاه نشین گفت: یک کارمند او به طور تصادفی شروع به آتش آزادسازی مانده از زغال سنگ در چمن. آنها صرف تعطیلات آخر هفته بعدی جمعآوری چمن و برداشتن بستر — هر چیزی که می تواند آتش گرفتن دوباره. “این بسیار خطرناک است برای امرار معاش و کسب و کار ما اگر وجود دارد به یکی دیگر از آتش” سیندی Siewert گفت.

ریک Siewert گفت که او دیده است کابل فرمت در حال اجرا از ساختمان خود را به اردوگاه و برداشت های متعدد و استفاده از مواد مخدر سوزن در طول هفته گذشته. او نا امید شده بود با مترو حمل و نقل تصمیم به نرده های این اردوگاه که به اعتقاد او تفاوت را ندارد. “چه اتفاقی می افتد اگر COVID چیزهای شروع به رفتن را از طریق آن محل؟” “این رفتن به یک فاجعه است.”

در روز روشن و بعد از ظهر این هفته در این کمپ به نظر می رسد صلح آمیز و منظم. یک زن ماندن در اردوگاه بود نوازشگر زخمی خرگوش که او در بر داشت زیر در نزدیکی درختان کاج. بسیاری از ساکنان اردوگاه عینک ماسک و نگهداری بطری های ضد عفونی کننده دست در چادر خود را. دفع ظروف برای استفاده از مواد مخدر سوزن پراکنده بودند در سراسر سایت.

چند توجه به آثار عمومی خدمه که وارد شده بود شروع به حفاری سوراخ برای حصار جدید. یک بار دروازه ساخته است, مترو, حمل و نقل اداره پلیس ماموران نظارت بر این منطقه برای فعالیت های جنایی و محدود کردن مردم از احداث بیشتر چادر. مقامات شهرستان گفت: آنها قصد نصب بهداشت ایستگاه در این سایت با بیشتر قابل حمل توالت دست شویی ایستگاه ها و زباله ظروف.

جنیفر هرناندز, 40, یک بی خانمان و یکی از اردوگاه اولین ساکنان تماشا وزوز از فعالیت های او به عنوان شستشو داده او تاول پا در یک وان پلاستیکی از آب است. او فقط نقل مکان کرد و او چادر به یک نقطه منزوی در گوشه این سایت برای محافظت از خود از ویروس.

به عنوان خورشید پژمرده او ابراز امیدواری کرد که این حصار را از “عنصر جنایی” را به عنوان او آن را به نام که تا به حال شروع به نفوذ به اردوگاه در شب به سرقت اموال.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در حال آمدن و رفتن که preying در معرض خطر” هرناندز گفت. “این مهم است به یاد داشته باشید این است که خانه ما.”

استار تریبیون تحریریه اما نلسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر