Democratic then-presidential candidate Barack Obama and his family arrive on stage for his election night victory rally on November 4, 2008, in Chicago, Illinois.

دموکراتیک و سپس-نامزد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما و خانواده اش وارد در صحنه انتخابات خود را شب پیروزی تجمع در نوامبر 4, 2008 در شیکاگو, ایلینوی.
عکس: Saul لوئب (خبرگزاری گتی ایماژ)

میشل اوباما شدن به بانوی اول سابق اولین فرصت به گام به ویژه در چنین صمیمی است که در حال حاضر در دسترس برای ما مصرف.

تبلیغات

در این وبلاگ نشر من فقط به پایان رسید غواصی به خانم اوباما تبدیل شدن به خودم و آن را سریع دلتنگ و عاطفی دیده بان. در توضیحات او نشان دهنده فشار برای انجام همه چیز را “کاملا” در این 8 سال رئیس جمهور باراک اوباما دولت شوخی در مورد پویایی خانواده با برادر کریگ رابینسون misogynoir او رو از رسانه های محافظه کار و بیشتر.

تبلیغات

از آنجایی که این یک زیرچشمی نگاه کردن در زندگی “برای همیشه لطفا برای FLOTUS” او به عنوان هدایت زندگی خود پس از ریاست جمهوری ما یک نگاه اجمالی به تمام بازیکنان کلیدی در زندگی خود از جمله راز عامل آلن تیلور.

“آلن است و بیشتر شبیه یک برادر از او است یک عامل” Mrs. اوباما نشان داد در طول فیلم. “او اولین تجربه من از داشتن جزئیات — به طوری که 12 سال یک رابطه, اگر نه بیشتر.”

در یک نقطه در توضیحات ما دیدن یک کلیپ از یکی از تور حضور, که در آن او نشان دهنده در آموزش مالیا و ساشا اوباما چگونه خود را برای انجام کارهای خود با وجود داشتن امتیاز داشتن کاخ سفید کارکنان به انجام این کار برای آنها.

“من نه بالا بردن بچه ها که نمی دانید که چگونه برای ایجاد یک بستر” Mrs. اوباما در آن زمان گفت. امروز دو اوباما دختران ما به تماشای رشد تا قبل از چشم ما 21 (مالیا) و 18 (ساشا).

تبلیغات

در یکی از کلیپ ما دیدن سکس دیدن مادر در یکی از توقف در تور کتاب.

مجله مردم شکسته شدن ارز:

“شما خیلی خوب است من شما را دوست دارم بیش از حد می گوید:” مالیا (مادر او را “کمی سیب زمینی”).

“من دوباره گریه,” مالیا همچنان ادامه دارد.

“چرا شما همیشه گریه؟” Mrs. اوباما می پرسد.

“این همیشه خیلی …,” مالیا آغاز می شود.

“این نشان داده است در راه—آن را فقط مانند لعنت به کسانی که هشت سال نیست برای هیچ چیز. شما می دانید؟” مالیا می گوید مادرش. “شما می بینید که جمعیت عظیمی وجود دارد و که آخرین نوع از سخنرانی در مورد مردم هستند چرا که مردم واقعا باور امید و امید در مردم است.”

با یک لبخند و یک چشم-رول او می افزاید: “و همچنین هر زمان شما بچه ها بازی Stevie Wonder, من نمی دانم, من گریه کمی.”

تبلیغات

به عنوان Mrs. اوباما منعکس شده در این واقعیت است که او و آقای اوباما در حال حاضر “خالی nesters” این دو دختر نیز منعکس شده بر روی مادر خود را در حال تحول آینده.

“من بسیار هیجان زده برای به افتخار از آنچه او انجام شود چرا که من فکر می کنم که مهم ترین چیز برای یک انسان برای انجام شده است به خود افتخار” گفت: ساشا.

تبلیغات

“دیگر رو که همان موشکافی قادر به اجازه دهید همه که ترک خود را در ذهن ایجاد می کند خیلی بیشتر فضا” مالیا اضافه شده است.

شدن است و در حال حاضر در جریان Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله