Illustration for article titled Black Man Shot and Killed by Indianapolis Police While He Was Livestreaming on Facebook

تصویر: ایندی ستاره (YouTube)

جمعیت زیادی گرد هم آمدند و در اعتراض به نزدیکی صحنه که در آن یک مرد سیاه و سفید بود به ضرب گلوله افسران پلیس در ایندیاناپولیس شنبه شب.

تبلیغات

ایندی استار گزارش که “بین 100 و 150 نفر در” جمع شده بودند به تقاضا پاسخ که چرا 21 ساله شان نی به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در یک درگیری با پلیس بود که livestreamed در Facebook و بازدید هزاران نفر.

تبلیغات

به گزارش ایسنااعضای خانواده مشخص نی به خبرنگاران محلی گفت که آنها با عجله به صحنه پس از دیدن نی Facebook ویدئو زندگی می کنند که تا حدی نشان می دهد چه برخوردی.

“من احساس می کنم می خواهم به از دست دادن زندگی به خصوص در سنین جوانی وجود دارد هرگز به عدالت” نی خواهر Jazmine گفت. “علت او رفته وجود دارد هرگز عدالت است. حتی اگر کسی برای به دست آوردن زمان و یا هر چه آن را هرگز به عدالت است چرا که او هرگز به آینده. من نباید به دفن برادر کوچک من.”

ایندیاناپولیس رئیس پلیس Randal تیلور و معاون Kendale آدامز گفت: آنها دنبال نی چون او “رانندگی در سرعت بالا از سرعت و تمرد از تمام سیگنال های ترافیک” با توجه به پست. نی های تصویری را فراهم می کند با یک نگاه به آنچه که او تجربه در لحظات منتهی به تیر اندازی.

از Indy ستاره:

یک جوان shirtless بازی است ضبط خود را به عنوان او می راند.

“شما باید نگاه,” او می گوید که او موقعیت خود دوربین گوشی برای نشان دادن آنچه که در پشت ماشین در حال حرکت. به نظر می رسد به یک ماشین پلیس که باطله او. “این فقط یکی از سمت راست در حال حاضر” مرد میگه به دوربین.

آن را سخت به بگویید که از این ویدئو آنچه که اتفاق می افتد. اما صوتی نشان می دهد که موتور شروع به سر و صدا به زندگی است.

“تقریبا از دست داد او را با خانواده!” مرد می گوید. “تقریبا رو از شر الاغ خود را!”

در حالی که کمی بعد مرد خنده و تشویق به عنوان او فکر می کند او از دست افسر. “من قصد ندارم به زندان امروز!” او فریاد.

لحظاتی بعد مردی است که تلاش برای کشف کردن که در آن او رانده است.

“آنچه در خیابان است ؟ من قصد دارم به این پارک (expletive) و (expletive) از” او می گوید. “در 62 و میشیگان کسی بیا من احمق (expletive)!”

او در ادامه: “لطفا به من دریافت کنید. لطفا به من!” او پس از آن به نظر می رسد برای پارک ماشین و برگ وسیله نقلیه خود را. این ویدئو در این نقطه نامشخص است. اما در عرض 18 ثانیه است و در پاسخ به صدای دیگری. مرد می پرسد: “چه می خواهم به شما می گویند؟”

حدود 11 ثانیه برو که وجود دارد بیشتر نامفهوم فریاد.

سپس حداقل یکی وجود دارد شاید دو میآید. مرد به نظر می رسد یا رها کردن تلفن خود و یا سقوط و یا هر دو. او می گوید یک فحش دادن کلمه.

پس از آن به عنوان دوربین نقاط تا به سمت آسمان آبی برای تلفن های موبایل بیش از یک دوجین دیگر میآید حلقه.

یک زن و شوهر ثانیه تیک دور. پس از آن وجود دارد میآید.

دستیار رئیس پلیس Chris Bailey گفت: آنها آگاه و تصویری که از آن خواهد شد در تحقیقات استفاده می شود اگر آنها آن را لازم بدانند با توجه به پست.

تبلیغات

“هر دو از افسران و کارآگاهان خود را انجام داده اند علت سعی و کوشش در حفظ این مدارک از طریق حقوقی مناسب کانال و اگر آن را همراه دارد که اطلاعات وجود دارد که مناسب برای بررسی آنها استفاده از آن,” او گفت:.

به همان اندازه نگران کننده بود پس از تیراندازی نظر برداشت در بخش دیگری از این ویدئو. یک مرد ناشناس شنیده می شود خارج از دوربین گفت: “به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک بسته تابوت راحت واسوده” با توجه به ایندی ستاره. این معلوم نیست که آیا این مرد صحبت کردن است که یک افسر پلیس است.

تبلیغات

این livestreamed تصویری را می توان در زیر مشاهده. (هشدار: در حالی که تصویری نیست گرافیک آن است که نگران کننده است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله