دهلی نو: بیشتر پلیس امنیت و سلامت پرسنل در حال آلوده شدن توسط coronavirus به عنوان مجموع تعداد موارد افزایش در نرخ هشدار دهنده. دو BSF پرسنل تسلیم به Covid-19 در حالی که این گزارش 41 موارد جدید در روز پنج شنبه. علاوه بر 82 هند و تبت مرز پرسنل پلیس آزمایش مثبت تا حال حاضر و 37 دهلی پرسنل پلیس شناسایی شد با این ویروس در روز پنج شنبه.

در ماهاراشترا 531 ماهاراشترا پرسنل پلیس 480 پاسبان و 51 افسران آزمایش مثبت در 44 روز از مستند. از این 39 از جمله هشت افسر را بهبود در حالی که پنج فوت کرده اند.

حدود 548 پزشکان و پرستاران و امدادگران در سراسر هند یافت شده است مثبت برای این ویروس از جمله 69 پزشکان در دهلی نو. این نیست, اما, شامل زمینه کارگران بخش پسران و بهداشت کارگران ماموران امنیتی آزمایشگاه مسئولین peons لباس های شسته شده و کارکنان آشپزخانه.

در حالی که Covid-19 موارد کاهش در شهرهای اروپایی در کشورهای آسیایی مانند هند این شماره ها به اوج رسید.

وزارت بهداشت می گوید: دو برابر شدن نرخ در هند است که 12 روز اما تعداد موارد دو برابر شده و از 10 روز پیش. در چهار روز گذشته با با 12,959 تازه موارد ارقام را به ضرب گلوله از 40,000 به بیش از 50 ، 000. رفتن با این روند و هند ممکن است 75,000 موارد در یک هفته. میزان مرگ و میر نیز شروع به پریدن کرد به عنوان آمار و ارقام مرگ و میر دو برابر در 10 روز.

در روز پنج شنبه با 3,561 موارد جدید و 83 بیشتر مرگ و میر وجود دارد 52,952 موارد در هند و 1,783 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر. از این 35,902 تحت نظارت های پزشکی و 15,267 درمان (1,084 در یکی از آخرین روز). بیش از 28 درصد بیماران بهبود یافته اند.

بزرگ شهری مراکز تشخیص بیشتر گسترش ویروس و مقامات پرچم نرخ مرگ و میر بالا در ایالات مانند بنگال غربی گجرات و مهاراشترا.

اقتصاددان Shamika راوی است که ردیابی Covid اطلاعات گفت: پنج ایالت گجرات, Maharashtra, دهلی نو, MP, و, West Bengal در حال کشیدن تا میانگین ملی; ماهاراشترا و گجرات بیشتر از دیگران است. او گفت: دهلی نو موفق به ایجاد ثبات در آن مرگ و میر, اما, West Bengal شاهد بزرگ را افزایش می دهد.

در یک پیشنهاد از جان گذشته برای مهار ویروس احمدآباد مقامات را به نام نیروهای شبه نظامی و به جز شیر و دارو همه مغازه ها باقی خواهد ماند تعطیل برای حداقل یک هفته است.

نیز وجود دارد ترس است که با مستند, کاهش, ویروس’ گسترش ممکن است بدتر شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله