تاج موارد در هند افزایش در نرخ هشدار دهنده پس از BSF پلیس پرسنل تست مثبت

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: بیشتر پلیس امنیت و سلامت پرسنل در حال آلوده شدن توسط coronavirus به عنوان مجموع تعداد موارد افزایش در نرخ هشدار دهنده. دو BSF پرسنل تسلیم به Covid-19 در حالی که این گزارش 41 موارد جدید در روز پنج شنبه. علاوه بر 82 هند و تبت مرز پرسنل پلیس آزمایش مثبت تا حال حاضر و 37 دهلی پرسنل پلیس شناسایی شد با این ویروس در روز پنج شنبه.

در ماهاراشترا 531 ماهاراشترا پرسنل پلیس 480 پاسبان و 51 افسران آزمایش مثبت در 44 روز از مستند. از این 39 از جمله هشت افسر را بهبود در حالی که پنج فوت کرده اند.

حدود 548 پزشکان و پرستاران و امدادگران در سراسر هند یافت شده است مثبت برای این ویروس از جمله 69 پزشکان در دهلی نو. این نیست, اما, شامل زمینه کارگران بخش پسران و بهداشت کارگران ماموران امنیتی آزمایشگاه مسئولین peons لباس های شسته شده و کارکنان آشپزخانه.

در حالی که Covid-19 موارد کاهش در شهرهای اروپایی در کشورهای آسیایی مانند هند این شماره ها به اوج رسید.

وزارت بهداشت می گوید: دو برابر شدن نرخ در هند است که 12 روز اما تعداد موارد دو برابر شده و از 10 روز پیش. در چهار روز گذشته با با 12,959 تازه موارد ارقام را به ضرب گلوله از 40,000 به بیش از 50 ، 000. رفتن با این روند و هند ممکن است 75,000 موارد در یک هفته. میزان مرگ و میر نیز شروع به پریدن کرد به عنوان آمار و ارقام مرگ و میر دو برابر در 10 روز.

در روز پنج شنبه با 3,561 موارد جدید و 83 بیشتر مرگ و میر وجود دارد 52,952 موارد در هند و 1,783 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر. از این 35,902 تحت نظارت های پزشکی و 15,267 درمان (1,084 در یکی از آخرین روز). بیش از 28 درصد بیماران بهبود یافته اند.

بزرگ شهری مراکز تشخیص بیشتر گسترش ویروس و مقامات پرچم نرخ مرگ و میر بالا در ایالات مانند بنگال غربی گجرات و مهاراشترا.

اقتصاددان Shamika راوی است که ردیابی Covid اطلاعات گفت: پنج ایالت گجرات, Maharashtra, دهلی نو, MP, و, West Bengal در حال کشیدن تا میانگین ملی; ماهاراشترا و گجرات بیشتر از دیگران است. او گفت: دهلی نو موفق به ایجاد ثبات در آن مرگ و میر, اما, West Bengal شاهد بزرگ را افزایش می دهد.

در یک پیشنهاد از جان گذشته برای مهار ویروس احمدآباد مقامات را به نام نیروهای شبه نظامی و به جز شیر و دارو همه مغازه ها باقی خواهد ماند تعطیل برای حداقل یک هفته است.

نیز وجود دارد ترس است که با مستند, کاهش, ویروس’ گسترش ممکن است بدتر شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>