یک COVID-19 شیوع در کشتارگاههای طیور در نزدیکی خیابان بیش از دو هفته گذشته باعث شده است تا افزایش تست از کارگران وجود دارد و کمک به افزایش در تعداد موارد گزارش شده در مینه سوتا مرکزی منطقه است.

شیوع بیماری در گیاهان در Stearns County شهرهای سرد زمستان و ملروز — باید به سرعت تاسیس St. Cloud منطقه به عنوان یک COVID داغ منطقه موجب نگرانی در میان طرفداران محلی برای مهاجران که بسیاری از نیروی کار در امکانات است که به اندازه کافی در حال انجام است برای محافظت از آنها و خانواده خود را از خطرات ناشی از رشد سریع همه گیر.

“آن احساس می کند مانند روز قیامت بیش از وجود دارد” گفت: Jaylani حسین (ع), مدیر اجرایی CAIR-MN که گفت: سازمان مصاحبه “ده” از کارگران که ذکر شرایط نا امن در زائر غرور گیاه در بهار سرد.

مسلمان حمایت گروه در روز پنج شنبه به نام برای ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) به بررسی شرایط در کارخانه.

یک سخنگوی وزارت مینه سوتا کار و صنعت که اداره OSHA در مینه سوتا تایید شنبه که مینه سوتا OSHA باز یک تحقیق در زائر غرور مارس 28 پس از دریافت شکایت. این گروه به طور کلی فاش نمی کند که فایل های OSHA شکایت.

جین کنراد یک سازمان با مینه سوتا مرکزی اصناف و کارگری مجلس گفت: وجود داشته است “دو یا سه” تعطیل توسط کارگران معترض در شرایط زائر غرور و افتخار است. سازمان باید به حال برای رسیدن به کارگران توسط تلفن او گفت: پس از سرد بهار گیاهی است یک اتحادیه فروشگاه.

“این شرکت گرفته شده است تعداد بسیار کمی از اقدامات برای حفاظت از کارگران فراتر از گرفتن درجه حرارت در حدود یک هفته پیش و توزیع نازک ماسک صورت” کنراد گفت. “آنها هنوز هم مردم به در آمده و حتی پس از آنها شکایت از احساس خوب نیست.”

Sahur حسین (ع) یک عضو از یک سومالی جامعه COVID نیروی کار در خیابان گفت: کارگران که تست شده ام اما هنوز نمی دانم اگر آنها به این ویروس هستند که به گفته آنها نیاز به بازگشت به کار.

“مردم احساس نمی کند و آنها را به یک انتخاب,” او گفت:.

پیام به دنبال نظر از زائر غرور مقامات نمی شد و بلافاصله بازگشت و پنج شنبه.

در یک بیانیه صادر مارس 27 بعد از اعتصاب کارگران راه می رفت خاموش کار مقامات شرکت گفت که آنها “در حال کار سخت به ارائه یک محیط کاری امن برای اعضای تیم ما و اجرا شده اند چند اقدامات پیشگیرانه” از جمله دما, تست فیزیکی پارتیشن بندی در خطوط تولید و نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بود و در تمام زمانها.

مورد شماره افزایش می یابد

مقامات این هفته تایید کرد که افزایش تست در زائر غرور و Jennie-O ترکیه کشتار گیاه در ملرس کمک کرده به Stearns County تبدیل شدن به یکی از منطقه سریعترین رشد مناطق برای COVID-19. گزارش نیویورک تایمز در اوایل این هفته به نام, St. Cloud به عنوان پتانسیل COVID نقطه داغ در کشور است.

بسیاری از خیابان واقع شده است و در Stearns County, اما بخشهایی از بنتون و Sherburne شهرستان ها نیز گسترش دهد و به شهر واقع در 65 مایلی شمال غربی از شهرهای دوقلو.

زائر غرور سرد بهار کارخانه استخدام حدود 1100 کارگران است. از روز شنبه وجود دارد 83 تایید موارد وجود دارد دولت در بخش بهداشت و درمان خبر داد. این Jennie-O گیاه در ملرس تا به حال 19 نفر. که عملیات یک دست از آستین بر اساس هورمل غذاهای حدود 750 نفر است. کارگران در Jennie-O دو بسته گیاهان در نزدیکی Kandiyohi County همچنین در حال آزمایش هستند, مقامات گفت.

“از نظر Stearns County آن [افزایش COVID مورد تعداد] است قطعا رانده می شود با آنچه که اتفاق می افتد در (مرغ) گیاهان پردازش” گفت: کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان. او افزود که وزارت بهداشت در تلاش است به مصاحبه تمام کارگران در طیور گیاهان که تست مثبت است.

همانطور که از شنبه, دولت, مقامات گفتند که می خواهم تشخیص داده 1,161 COVID موارد در Stearns County است. از 185 نفر مصاحبه تا کنون توسط وزارت بهداشت مقامات نزدیک به نیمی — 87 — در ارتباط بودند به شیوع بیماری در طیور پردازش مکان.

“ما بسیاری از, بسیاری از مردم برای مصاحبه و آن است که به احتمال بسیار زیاد ما را ببینید بیشتر موارد مربوط به این محل” Ehresmann گفت.

جامعه طرفداران در روز پنج شنبه گفت: بسیاری از کارگران با COVID اعضای St. Cloud شرق جوامع آفریقایی. و بسیاری از زندگی در یک تعداد انگشت شماری از چگالی بالا مجتمع های آپارتمانی در شهر. طرفداران گفت: آنها نگران این بیماری به سرعت در حال گسترش در میان اعضای خانواده و دوستان بدون فوری تر تلاش توسط دولت و مقامات محلی برای آزمون و حاوی coronavirus.

ناتالی Ringsmuth مدیر متحد ابر یک گروه که به دنبال سهولت در جامعه تنش در اطراف خیابان رو به رشد مسلمان و مهاجر جمعیت می خواهد به رهبران شهر صحبت می کنند و قدرتمند تر در مورد آنچه باید انجام شود به سرعت گسترش COVID-19. او گفت که او نگران است که بیش از حد بسیاری از ساکنان شهر خارج آن جوامع مهاجر هستند به حداقل رساندن نیاز به افزایش غربالگری و تست.

“این درمان به طور جدی توسط همه,” او گفت: از کسانی که حاضر به پوشیدن ماسک یا تصدیق ترس از کارگران در معرض خطر بیشتری. “اما من نمی دانم اگر رهبران ما با صحبت بیشتر فوریت در صورتی که حتی کمک کند.”

St. Cloud, شهردار, شهردار دیو Kleis گفت: مسئولان در مورد افزایش تعداد COVID-19 موارد اما او هشدار عمومی “به عنوان خوانده شده بیش از حد به آنها.”

افزایش موارد بود و انتظار می رود به دلیل افزایش در تست طیور کارگران کارخانه. بیشتر گفتن او گفت که این موارد هنوز تیره و تار منطقه عرضه بیمارستان و ICU تخت.

“آن دسته از اعداد است که ما نگاه,” او گفت:.

او نیز مشغول به کار برای اطمینان از اعضای جامعه که در شهرستان است که کار با فوریت به آدرس, افزایش عفونت. St. Cloud مقامات reassigned کارکنان نه برای کمک به این شهرستان با تماس با ردیابی Kleis گفت و شهرستان, کارگران نیز در حال انجام کمک رسانی در St. Cloud را در شرق آفریقا و لاتین در جوامع است.

“ما نیاز به توجه به این اعداد اما بیت ها و قطعه نیست کل داستان” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله