مرگ و میر همچنان به صعود در جدید امید پرستاری خانه که ویران شده است توسط رمان coronavirus.

سنت ترزا از جدید امید ارشد مراقبت جامعه با 258-تخت خانه سالمندان فاش کرد که 55 ساکنان درگذشت ویروس و 147 دیگران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس با توجه به یک پیام ایمیل فرستاده شده در اواخر روز پنجشنبه به اعضای خانواده از ساکنان.

مرگ و میر در تاسیسات — سایت دولت مرگبارترین شیوع پس از همه گیر آغاز شد — بیش از چهار برابر شده در دو هفته گذشته.

“ما همچنان به مبارزه با این ویروس بی امان در حافظه دوستان و همسایگان ما از دست رفته” از این مرکز گفت: در پیام خود به خانواده ها است.

وحی از مرگ و میر بیشتر در سنت ترزا نشان می دهد که چگونه به سرعت شما می توانید گسترش و همراه دولت به عنوان چهره تشدید فشار برای جلوگیری از گسترش ویروس در دراز مدت مراقبت از امکانات. به عنوان جمعه 434 از 534 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در مینه سوتا زندگی در خانه های سالمندان و یا زندگی کمک امکانات دولت, مقامات گفت.

در میان رشد عمومی نگرانی کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم پرده برداری از یک “طرح نبرد” پنج شنبه برای رسیدگی به افزایش COVID-19 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله تست در امکانات با شیوع استفاده از مشوق ها و حتی فراخوانی گارد ملی به جای مراقبان که مریض است.

در پیام خود به خانواده و سنت ترزا گفت: این ویروس به طور محدود به آن آسایشگاه و گسترش است به ارشد خود را آپارتمان. نزدیک به 60 نفر از ساکنان آن را که از ویروس, تسهیلات اضافه شده است.

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله