گواتی: نسبتا کمتر مشکل Covid-19 نسبت به برخی از کشورهای دیگر در هند آسام را آرامش شکسته شد جمعه دو تحولات است.

برای اولین بار یک دانشجوی پزشکی آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت بزرگترین بیمارستان در گواتی نیاز به آن را تعطیل شود با عجله و به موضوع بیماران و پزشکان به تست و قرنطینه.

دوم آزمایشات انجام شده بر روی 42 کارگران مهاجر که در زمان یک اتوبوس از اجمیر به سیلچر نشان داد که هفت نفر از آنها coronavirus مثبت است. باز این امکان که دولت ممکن است وارد این ویروس همراه با بازگشت کارگران است.

مبارزه با هراس پس از دانشجویان پزشکی تست مثبت سرپرست دولت-اجرای گواتی کالج پزشکی و بیمارستان (GMCH) دستور داد نزدیک به 700 بيمار و 386 سلامت کارگران قرار داده و به قرنطینه.

پست-دانشجوی کارشناسی ارشد مورد استفاده برای غربالگری بیماران برای COVID-19 علائم در بیمارستان. آسام وزیر بهداشت به خبرنگاران گفت که مخاطب گسترده ردیابی را آغاز کرده است و نمونه ای از تمام پزشکان و سلامت کارگران گرفته خواهد شد برای تست.

وجود زنگ بیش از مکان های دانشجویی با استفاده مکرر در پردیس مانند اتاق او با یکی دیگر از دانشجویان این خوابگاه اتاق غذاخوری و خوابگاه او استفاده می شود را ببینید.

بروز عفونت کرونا ويروسی شده است متوسط در آسام تا کنون و دولت به طور کامل مجهز به گرفتن برخی از 700 بيمار به همراه خود مسئولین آزمایش در یک بار. وزیر گفت: کمک است که به دنبال از آزمایشگاه های تست در خارج از کشور شاید در دهلی نو و کلکته.

این GMCH صورت گرفت و تعدادی از coronavirus موارد در آسام به 56. یازده نفر تست مثبت در 24 ساعت گذشته چهار در گواتی و هفت در سیلچر.

در سیلچر مثبت هستند نگرانی مقامات. این هفت نفر شناسایی شده در یک اتوبوس آورده است که در 42 کارگران مهاجر غیر قانونی از اجمیر به سیلچر. یکی از موارد مثبت است که از یک کودک.

پس از این تشخیص دولت اعلام کرده است حداقل چهار روستاهای بازدید شده توسط این مسافر به عنوان مهار مناطق.

وزیر Himanta Biswa سرما گفت: مسافران قرار داده شده است در قرنطینه. او فاش کرد که بار ویروسی یکی از مسافران پیدا شد بسیار بالا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله