دهلی نو: برگزاری است که مبارزه با COVID-19 نمی توان فقط از سازمان بنادر و دریانوردی کنگره رهبر راهول گاندی در روز جمعه نخست وزیر محول قدرت و کشورهای شریک در تصمیم گیری است.

گاندی گفت: وجود خواهد داشت یک “فاجعه” اگر مبارزه با کروناویروس متمرکز است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس او همچنین از دولت خواسته به اتخاذ شفافیت در اقدامات خود برای مقابله با کروناویروس و با هم کار کنند با متحده است.

وی این اظهارات را پس از شکایت توسط کنگره اداره می گوید که آنها در حال تحت فشار قرار دادند به مالی پریشانی در صورت عدم وجود مرکز ارائه منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

گاندی نیز نامیده می شود بر دولت بلافاصله پس از قرار دادن پول به دست فقیر و ارائه بسته مالی به صنعت برای کمک به احیای اقتصاد.

او گفت: این مستند توسط یک سوئیچ روشن/خاموش است اما انتقال آن نیاز به همکاری همه – مرکز متحده منطقه بدوی و مردم هند است.

“ما نیاز به decentralise قدرت در برخورد با این ویروس. اگر ما نگه داشتن این مبارزه در سازمان بنادر و دریانوردی ما را از دست بدهند.

این ساعت باید محول قدرت. اگر ما centralise وجود خواهد داشت یک فاجعه. ساعت دارای اعتماد به وزرای ارشد و وزرای ارشد باید اعتماد به دادستانی منطقه” او گفت:.

گاندی نیز از دولت خواسته که به مردم چه معیار آن می توانید استفاده کنید برای باز کردن قفل و یا ادامه آن پست مارس 17 به عنوان گذار از آن است که یک چالش جدی قبل از کشور است.

او گفت: دولت نیاز به کار بر روی یک تغییر روحی و روانی و اگر آن را به باز کردن قفل آن را تبدیل به ترس مردم از این بیماری به اعتماد به نفس است که آن را نمی مرگبار برای بسیاری از آنها است.

و اشاره کرد که این کشور با آن مواجه است وضعیت اضطراری کنگره رهبر گفت: این ایده از تزریق بلافاصله مبلغ 7500 تومان به طور مستقیم به دست فقیر مهم است. او نیز نامیده می شود برای ارائه یک بسته مالی به زودی برای محافظت از این صنعت فراهم می کند که شغل.

“ما باید برای حفاظت از این کار سازندگان و باید برای ساخت یک دیوار برای آنها برای محافظت از شغل و حقوق و دستمزد کارگران است. ما باید آنها را حمایت مالی” گاندی گفت.

سابق کنگره رئیس جمهور گفت: بسته اقتصادی است که با تاخیر به دولت احساس می کند هند می تواند کاهش داد توسط سازمان های بین المللی.

“ما نیاز به شروع ما اقتصاد داخلی به زودی بیشتر زمان ما از دست دادن بدتر تاثیر آن را” او اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de