پاریس: پاریسی باید نشان دهد اشکال به استفاده از راش-ساعت حمل و نقل عمومی و هنوز هم جلوگیری از پارک هر چند آنها قادر خواهد بود به فروشگاه در شانزه الیزه بوتیک دوباره تحت اقدامات شروع به بلند کردن اجسام فرانسه coronavirus مستند از شنبه.

هر چند فرانسه یکی از بدترین متاثر سازمان ملل با 25,987 مرگ نخست وزیر ادوارد فیلیپ یک کنفرانس خبری گفت که به اندازه کافی پیشرفت حاصل شده در مهار COVID-19 و حمایت از بيمارستان شروع به کاهش محدودیت.

برخی از مناطق از جمله پاریس, منطقه, خواهد, اما, باقی می ماند “مناطق قرمز” با یک محتاط تر پایان دادن به نزدیک به دو ماه ملی shutdown.

“در این کشور قطع شده است با ویروس در گردش خون با سرعت بیشتری در برخی از مناطق به ویژه در منطقه پاریس,” فیلیپ گفت. “در منطقه پاریس, عفونت رای در حال سقوط است به آرامی اما آن باقی مانده است بسیار بالا بالاتر از ما انتظار می رود. همین دلیل است که در این سرزمین ما باید خیلی مراقب باشند.”

اداری مناطق اطراف کاله استراسبورگ و دیژون نیز باقی خواهد ماند “مناطق قرمز” که در آن برخی از محدودیت ها خواهد ماند – مانند نگه داشتن و پارک ها و باغ ها و مدارس متوسطه بسته است.

سواحل و ورزش های آبی و مراکز دریاچه بسته باقی خواهد ماند اما در حال حاضر منطقه ای استان می تواند اجازه می دهد خود را باز در صورت درخواست توسط شهردار محلی, داخلی, وزیر کریستف Castaner گفت.

در پاریس مسافران خواهد نیاز به مجوز از کارفرمایان خود را به استفاده از مترو یا اتوبوس در ساعت اوج.

با این حال بیش از نیمی از مغازه ها در مشهور شانزه لیزه خیابان, ارتباط Arc de Triomphe به پاریس ستون هرمی شکل سنگی می تواند بازگشایی خیابان کسب و کار کمیته گفت.

در دیگر نقاط فرانسه, کافه ها و رستوران ها ممکن است از اوایل ماه ژوئن اگر عفونت نرخ پایین باقی مانده است.

هفته آینده در حدود 1 میلیون کودک و 130,000 معلمان را به بازگشت به مدرسه وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفت.

افراد مسن و آسیب پذیر توصیه شد به ادامه رعایت همان فاصله به طول مستند در ماه های آینده هر چند نخست وزیر گفت که نمی خواهد اجباری و تکیه بر عقل سلیم است.

“تمایز بین سبز و قرمز ممکن است تمایل به گسترش از ماه ژوئن” فیلیپ گفت. “آیا در یک قرمز یا سبز منطقه we can’t get smart با ویروس.”
محدودیت های مسافرتی

مردم دیگر نمی خواهد نیاز به حمل یک فرم به ترک خانه اما مقالات مورد نیاز خواهد بود برای سفرهای بیش از یک شعاع 100 کیلومتر (62 مایل) خواهد بود که تنها مجاز به دلایل حرفه ای مجالس ترحیم و یا مراقبت از بیمار.

Castaner گفت: کنترل خواهد بود اجرا در ایستگاه های قطار و جاده های اصلی با جریمه از 135 یورو ($146) برای rulebreakers.

محدودیت های مسافرتی با کشورهای اروپا و منطقه شنگن را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 15 ژوئن در حالی که محدودیت برای مسافران از خارج از اروپا خواهد بود برداشته “زمانی که وضعیت سلامت آن را اجازه می دهد.”

قرنطینه و جداسازی امکان پذیر خواهد بود برای همه مسافران به فرانسه هنگامی که یک قانون جدید به تصویب می رسد. این اعمال را به کشورهای اتحادیه اروپا و بریتانیا – در حال حاضر است.

“در این مرحله با توجه به راه اپیدمی تکامل یافته در اروپا و چگونه تراز بهداشت عمومی اقدامات بین کشورهای اروپایی از این اقدامات را نمی شود در منطقه اروپا” Castaner گفت.

برخی از اضافی گذرگاه های مرزی با کشورهای دیگر اتحادیه اروپا اجازه خواهد داشت به ویژه برای مراقبت و یا تحصیل کودکان و همچنین برای ساکنان از منطقه اروپا با یک فوتی و فوری دلیل اقتصادی به ویژه کارگران فصلی کشاورزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله