فرصت های رشد: آیا شما یک حرفه ای? شما در حال دعوت به 1 قهوه ای زیبایی اجلاس سران!


Illustration for article titled Growth Opportunities: Are You a Beauty Professional? Youre Invited to the 1st Brown Beauty Summit!

عکس: شاتر

ما در مورد شما نمی دانم, اما این همه وقت اضافی صرف شده در صفحه اصلی ثابت شده است یک فرصت عالی برای بازی در آرایش و سعی کنید از برخی از مدل مو جدید—محافظ و…بسیار است. اما حتی ما صندلی مو-و-آرایش کارشناسان می توانید با استفاده از برخی از کمک های حرفه ای و مشهور آرایشگر و سالن مالک Yene Damtew, که به خوبی پاشنه مشتریان شامل هیچ یک دیگر از برای همیشه لطفا برای بانوی اول, میشل اوباما, است که در اینجا برای کمک به.

تبلیغات

با توجه به نسخه ارائه شده به تب و تاب بودن تا Damtew دارای مفهوم و تولید قهوه ای زیبایی اجلاس “اولین دیجیتال اجلاس اختصاص داده شده به زیبایی حرفه ای از رنگ به ارائه بینش ارشاد و آموزش و پرورش در طول و ارسال CV-19.”

Illustration for article titled Growth Opportunities: Are You a Beauty Professional? Youre Invited to the 1st Brown Beauty Summit!

تبلیغات

صورتحساب به عنوان “یک رایگان مجازی فضای جلسه برای اتصال توانمند سازی و تغییر زیبایی کارآفرینان” اجلاس خواهد بود زنده جمعه از 1 بعد از ظهر تا 6 p. m. ET و باز است به تمام زیبایی حرفه ای. در طول پنج ساعته مجازی, کنفرانس متخصصان صنعت و beautypreneurs مانند Felicia Leatherwood (Issa Rae, Jill Scott), Tippi کوتاه (میزنی جهانی مدیر هنری), لری سیمز (Gabrielle Union, Danai gurira شاهد), Nakia Rachon (Beyoncé Kelly Rowland), اقا جان (Beyoncé), Ashunta کلانتر-Kendricks (Taraji P. Henson), Ericka Tauk (Indique مو), امیرحسین زرشکی (Lauren London, Letoya Luckett), Tiyana رابینسون (آرایش دانشگاه) و بیشتر خواهد شد و شرکت در “تعدیل مکالمات در شیفت در صنعت تابآوری به عنوان زیبایی کارشناسان جامعه و ایجاد در سراسر چشم انداز است.” (در واقع شما می توانید از طریق روز پانل های زیر…یا فقط نگاه بسیار چشمگیر سفرنامه.)

پنل موضوعات

هنر انعطاف پذیری: 1 p. m. ET
اعضا: AJ زرشکی لری سیمز Merrel Holiis و Tippi کوتاه تعدیل توسط تای Beauchamp

تبلیغات

هنر انعطاف پذیری: 2:15 p. m. ET
اعضا: Felicia Leatherwood, Kahh اسپنس Nakia Rachon و آقا جان تعدیل توسط Yene Damtew

هنر آفرینش: 3:15 p. m. ET
اعضا: Ericka Tauk, big tits, بندگی برسلین, مونیکا استیونس و Tiyana رابینسون تعدیل توسط گابریل Joffie

تبلیغات

هنر جامعه: 4:15 p. m. ET
اعضا: Evie Johnnson, پکلا رایلی نیکول Newland و Ashunta کلانتر تعدیل توسط Darian Symone Harvin

علاقه مند به بالا بردن زیبایی خود را بازی ؟ شما می توانید ثبت نام کنید و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد قهوه ای زیبایی اجلاس وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر