Illustration for article titled Historic Approaching Polar Vortex Is Just God Telling Us to Get the Fuck in the House

تصویر: آب و هوا کانال (YouTube)

آمریکا آمریکا-ing مانند راست می گه در حال حاضر در جمعی ما پاسخ به کوروناویروس. البته وجود این واقعیت است که ما (مردم) هستند نامتناسب آسیب های آن—چیزی که باعث می شود به شدت سفید تظاهرات از اقامت در خانه سفارشات کمتر در مورد “آزادی” و بیشتر در مورد “آزادی…اما برای niggers به مرگ است.” اما بعد از آن دیگر چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر که در آن احساس می کند مانند ما فقط…بی حوصله با آن است. مانند اجتماعی فاصله است فصل سه Westworld و ما مثل “Eh. آن را سرد یا هر چیز دیگری اما من فقط به آن را ندارد.”

تبلیغات

خوشبختانه کسی که کمی مسن تر و عاقل تر از به معنای واقعی کلمه هر کس دیگری تصمیم گرفته است برای کمک به ما کمتر از آمریکا.

از واشنگتن پست:

پس از باقی مانده به خوبی رفتار تمام زمستان بازیگوش تاوه تنظیم شده است به محوری یک لوب بسیار سرد زمستانی هوایی جنوب شرقی ایالات متحده آوردن برف به مکان در شرق و اقیانوس اطلس و درجه حرارت سرد از غرب میانه بالا به انگلستان جدید.

فراست می تواند حتی بازدید از مکان های مانند شمال گرجستان و غرب کارولینای شمالی در اواخر این هفته به عنوان گسترده توده هوای سرد حل و فصل جنوبی و چالش های پرونده. درجه حرارت در بسیاری از مکان ها را احساس بیشتر شبیه به اوایل ماه مارس از اوایل ماه مه.

یک دسته علف و غیره از زمستانی فساد از جمله پتانسیل برای چند مناطق از انباشته شدن برف نیز در شیر در طول Appalachians از کارولینای شمالی از طریق مین است. در برخی از مناطق پوشش و یا بیشتر از برف است—به خصوص در مرکز و شمال انگلستان اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه.

تبلیغات

آن پوچ است که ما نیاز به یک لفظ قانون خدا به ماندن در خانه است چرا که صدها هزار نفر به طور بالقوه مرده نیست به اندازه کافی است ؟ بله! می شود آن را شاعرانه عدالت اگر یکی از کسانی که مسلح stay-در-خانه معترضین تضعیف در برخی از یخ سیاه و به طور تصادفی به ضرب گلوله دیک خود را خاموش ؟ بله! من فکر می کنم که بزرگترین خنده ؟ بله! خواهد خدا خندیدن بیش از حد ؟ به اعتقاد من تا! من فکر می کنم خدا طنز احساسات در حال خشک تر و بریت مانند و یا آیا او ترجیح می دهند apatow آمده-esque بی حرمتی بداهه? من فکر می کنم بریت شاید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de