Illustration for article titled In Case You Forgot That the Los Angeles Clippers Were Once Owned By a Racist, iBlackballed/i Will Kindly Remind You

تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از Quibi

با لس آنجلس کلیپرز در آستانه اولین عنوان NBA در این فصل—قبل از COVID-19 تا به حال برنامه های دیگر—آن را آسان برای فراموش کردن است که نه بیش از حد طولانی پیش این تیم بود و غرق در نادانی برای دهه ها حسن نیت ارائه میدهد از بدترین مالک در تاریخ ورزش حرفه ای: دونالد استرلینگ.

تبلیغات

او به شدت ارزان, مورد آزار و اذیت خود بازیکنان و به طور معمول دعوت شده به این تیم را در رختکن به fetishize خود را نیمه برهنه فهرست بدون اجازه آنها. او یک نپرداخته نژادپرستانه و لیگ خیلی بهتر است بدون او. اما به منظور به او بدهد بوت, خود, معشوقه, V. Stiviano, تا به حال به او را در معرض بر روی نوار گفت: یک دسته از نژادپرستانه گه مثل “این مرا اذیت بسیاری که شما می خواهید برای پخش است که شما در حال ارتباط با مردم” و “چرا شما گرفتن عکس با اقلیت?”

تبلیغات

قبل از استرلینگ بود که با یک سیلی عمر بان از لیگ کلیپرز صحنه تظاهرات سکوت در پاسخ. اما مانند بسیاری دیگر, من همیشه تعجب که چگونه است که وضعیت بازی در پشت صحنه. آیا کلیپرز سر مربی Doc Rivers سعی کنید به ضرب و شتم او ، آیا هر یک از بازیکنان با پرتاب صندلی و یا تقاضای یک تجارت ؟ خوب حالا شش سال بعد ما در نهایت گرفتن برخی از پاسخ در این مستند Blackballedمجموعه به برتر در Quibi در مارس 18.

از Quibi:

‘Blackballed’ قدرتمند مجموعه مستند که به بررسی زمینه های فرهنگی از مسابقه در امریکا از طریق لنز یکی از مهمترین حوادث انفجاری در سال های اخیر سابقه ورزشی—دونالد استرلینگ اخراج. در حال حاضر برای اولین بار در دوربین Chris Paul, Doc Rivers, DeAndre Jordan, آدم و نقره JJ Redick, همراه با برخی از بزرگترین نامها از دنیای ورزشی, سیاست, کسب و کار و رسانه ها توضیح دهید که چگونه آنها اظهار قدرت خود را که منجر به قطعی ترین و بی سابقه در تاریخ ورزش.

بله لطفا!

در حالی که ما منتظر با نفس bated آن را به رها کردن در اینجا تریلر با یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در آنچه ما می خواهیم تمام توان برای.

Blackballed برای اولین بار در Quibi در مارس 18.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله