Scandal (2012-2018)

رسوایی (2012-2018)
عکس: Disney–ABC Domestic Television

از آن زمان به سینه پاپ کورن و شراب از آنجا که شما هنوز هم شانس به بطور منظم احساس تمام 7 فصل از یکی از Shonda Rhimes’ به یاد ماندنی خلق!

تبلیغات

با توجه به مهلتهر قسمت از رسوایی حرکت خواهد کرد به Hulu, on May 20, پس از ABC Studios’ صدور مجوز معامله منقضی می شود در Netflix بکشد.

آخرین مهلت ارسال گزارش:

ایجاد شده توسط Shonda Rhimes (grey’s Anatomy, تمرین خصوصی), رسوایی ستاره, کری واشنگتن به عنوان سیاسی fixer اولیویا پاپ. واشنگتن, DC, درام, مراکز سراسر پاپ (واشنگتن) و تیم او از همکاران که با فداکاری خود و اغلب اخلاق خود را به “دسته” غیر قابل تصور بحران موثر بر ملت و نخبگان است. در طول هفت فصل رسوایی این داستان را بررسی فرهنگ سیاسی و جنسیت و نابرابری جنسی, سیاست و نژاد در آمریکا است.

تبلیغات

همراه با آن چشم نواز plotlines, رسوایی ساخته شده امواج برای آنچه در آن نشان داده شده است—آن را یک معامله بزرگ است که ما قادر به دیدن یک زن سیاه و سفید یک زندگی پر بیننده نشان می دهد در بزرگترین تلویزیون شب از هفته. نه به ذکر است با موفقیت نشان می دهد Rhimes در نهایت تبدیل شد شناخته شده به عنوان مالک تنها از پنج شنبه شب (#TGIT) با برنامه نویسی از جمله grey’s Anatomy, رسوایی و How to Get Away With Murder.

هر چند Rhimes در حال حاضر چند سال مقابله با Netflixآمار نشان می دهد که یک Disney-ABC اموال پس از آن در واقع حس می کند که این مجموعه را به حرکت Hulu که آن هم در حال حاضر بخشی از دیزنی درخت خانواده.

رسانه ها در juggernaut در زمان بیش از مجموع کنترل از Hulu در مارس 2019 هنگامی که آن را خریداری Comcast است سهام خود را در جریان پلت فرم.

تبلیغات

“این بود که در سراسر زمان #رسوایی آخر” Rhimes توییتی همراه با یک عکس از بازیگران و خدمه اطراف ایستاده بسیار آشنا جدول که در آن گلادیاتورها جمع آوری شده برای رفع رسوایی های آنها در سراسر. “همه ما افتخار است که ما می تواند بخشی از این نوشته ها نشان می دهد. من هیجان زده تا اعلام کند که #رسوایی را به یک خانه جدید با @hulu شروع 5/20. خود را پاپ کورن و شراب آماده و آماده به شراب خواری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله