بنگلور: پس از دو ماه از dodging بدترین ضربه کارناتاکا که ثبت بیشترین افزایش یک روز با 45 تازه موارد COVID-19 گزارش روز جمعه.

زودتر بالاترین بود 38 زمانی که دو خوشه در شکوفه کامل — خیلی خوشحال داروسازی و Nanjanagud — پس از مردم قرارداد این ویروس از طریق کسانی که در بازگشت از دهلی نو پس از حضور در Tablighi Jamaat جماعت. جالب است که هر دو از عوامل فوت کرده اند در دولت است.

شوک آمده است سه روز پس از دولت آرام مستند هنجارهای بسیار بیشتر از آنچه اجازه داده شد. در حالی که باز کردن مشروب مغازه ها اجازه داده شد توسط مرکز کارناتاکا منتقل شده بود جلوتر به استراحت بسیاری از مناطق به اطمینان حاصل شود که بسیاری از موسسات کسب و کار را باز کرد. اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای تا به حال نادیده گرفته شده در طول این سه روز.

این بالاترین تا کنون موارد ثبت شده در یک روز از زمانی که ویروس کشنده وارد دولت در مارس 9. مقامات می ترسم که این عدد است که در اواسط روز به روز رسانی و اعداد خواهد شد تا برای مجموعه جدید بالا در دولت شب. کل شمارش در دولت در 750 با 30 مرگ و میر.

از 45 تازه موارد 14 مورد از Davangere, 12 از Uttara کانادا 11 از Belagavi, 7 از بنگلور و یک مورد از Ballari. هفته گذشته مندیا و Davanagere شات به اخبار به عنوان نقاط جدید. در حالی که مندیا آمد و تحت کنترل سرعت Davanagere همچنان به امد و شد زیاد دانشکده پزشکی.

بدترین بهتکل که یکی از اولین منطقه برای دریافت یک خوشه حمله اما با موفقیت به ارمغان آورد و وضعیت تحت کنترل است. اما یک نفر بازدید Mangaluru تبدیل تقریبا سبز منطقه به منطقه قرمز.

BBMP مقامات بودند که خواستار دولت مرکزی به اعلام تمام بخشها از تاج موارد مثبت اعلام می شود به عنوان “مناطق سبز’ هستند یک فکر دوم بیش از این پیشنهاد. از 7 تازه تاج موارد مثبت از بنگلور در 3 مورد آنها شده اند قادر به ایجاد منبع عفونت است.

طبق منابع این 7 مورد از Shivajinagar ward (که مهر و موم شده بود در اوایل این هفته پس از یک کارکنان خانه داری تست مثبت) و از مهار منطقه Padarayanapura که در میان برای اولین بار اعلام می شود مهار منطقه و شاهد مهر و موم پایین در مارس 10.

پس از تازه موارد از Shivajinagar مغازه تجاری در خیابان بودند که برای کسب و کار باز شد و خواست به بسته بلافاصله.

در میان آلوده است 34 ساله زن باردار ساکن Padarayanapura که تا به حال بازدید BBMP زنان و زایمان بیمارستان نزدیک سیرسی دایره Chamrajpet. کسانی که بستری شده در این بیمارستان منتقل شده و کارکنان پزشکی که با حضور زن باردار توصیه شده است خود شده است. بیمارستان مهر و موم شده است و در حال sanitised.

زن باردار است که در انتظار تحویل به زودی منتقل شده است به این اختصاص داده شده Covid 19 مرکز در بیمارستان ویکتوریا.

چهار نفر از هفت موارد مثبت از بنگالور یک منبع عفونت است.

چهارده مورد از Davangere باید منبع خود را از عفونت در 2 مورد مثبت – یکی از با سابقه مانند بیماری آنفلوانزا و ساری بیمار که تسلیم به Covid 19.

تمام 12 تازه موارد از Uttara کانادا باید یک منبع عفونت یک مورد مانند بیماری آنفلوانزا.

یازده موارد گزارش شده از Belagavi و آنها بودند اولیه اطلاعات تماس بیش از پنج مورد مثبت.

مانند موارد از بنگلور مقامات شده اند قادر به شناسایی منبع عفونت در این مورد گزارش شده از Ballari.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله