کلکته: خصوصی آزمایشگاه تشخیصی در شمال کلکته مهر و موم شده و توسط Mamata بانرجی دولت به اتهام انجام Covid-19 آزمون و بدون مجوز از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

آن رزرو شده است در FIR توسط پلیس و همچنین سیلی جریمه 10 تومان lakhs توسط دولت در بخش بهداشت و درمان پس از یک پروب. Tribeni درمانگاه متهم تسهیلات نیز از جمله برای اولین بار مرکز آزمون در بنگال غربی یافت می شود در این عمل غیر قانونی encashing در این بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: 91.5 K آنفلوانزا مانند موارد موجود در بنگال

در روز سه شنبه شب در بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: “پس از شکایت از عضو که M/s. Tribeni کلینیک های تشخیصی آزمایشگاهی انجام شد سواب نمونه آزمون Covid-19 unauthorisedly یک پرس و جو انجام شده توسط این گروه. این تحقیق نشان داد که گفت: آزمایشگاه تشخیصی ندارد ICMR تصویب شد و از این رو در بر داشت به انجام آزمون برای Covid-19 غیر قانونی.

جدی گرفتن نظر از این موضوع دولت دستور بستن فوری/آب بندی M/s. Tribeni درمانگاه P-323, C. I. T. جاده طرح VI M Kankurgachi کلکته 700054 همراه با جریمه 10 تومان لاخ در زیر بخش مربوطه در غرب بنگال بالینی ایجاد (ثبت نام قوانین و مقررات & شفافیت) قانون 2017. یک شاه نیز ثبت شده است در Phoolbagan ایستگاه پلیس برای اقدام تحت قانون جنایی.”

در همین حال وزیر توییتی “با در نظر گرفتن نیاز روز افزون از ramping تا تخصصی Covid درمان در دولت ما تصمیم گرفته اند به اطلاع کالج پزشکی کلکته به عنوان کامل سطح سوم Covid بیمارستان که شروع خواهد شد به از 7 مارس سال 2020 به بعد. تسهیلات در کالج پزشکی کلکته شروع خواهد شد با 500 تخت (برای هر دو Covid و ساری) که می تواند به عنوان در هر نیاز در مراحل. این خواهد بود که 68 اختصاصی Covid بیمارستان, West Bengal.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله