زوریخ/ژنو: سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه هشدار داد که کشورهای در حال ظهور از محدودیت برای متوقف جدید کروناویروس باید ادامه “بسیار با دقت” یا خطر افزایش سریع در موارد جدید.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشور نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال اقدامات مناسب برای کنترل گسترش COVID-19 بیماری تنفسی مانند سیستم های ردیابی و قرنطینه ارائه.

“خطر بازگشت به مستند باقی مانده است بسیار واقعی اگر کشور را مدیریت انتقال بسیار با دقت و در یک رویکرد مرحله به مرحله,” او گفت: در یک مجازی مطبوعاتی در ژنو است.

که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove پشتیبانی نگرانی های خود را در مورد این بیماری نیز آلوده کرده است که 3.71 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن بیش از 258,000 مردم با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“اگر مستند اقدامات برداشته بیش از حد به سرعت. این ویروس می تواند به” ون Kerkhove گفت: جلسه.

دولت دستور مستندات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب به عنوان کشور رنج می برند رو به افزایش بیکاری و فعالیت های اقتصادی اتومبیل را متوقف کند.

اقتصاد منطقه یورو خواهد قرارداد با رکورد 7.7 درصد در سال جاری به دلیل همه گیر در حالی که ایالات متحده کارفرمایان خصوصی گذاشته 20.2 میلیون کارگر در ماه گذشته به عنوان کسب و کار بسته خود را درب.

برخی از کشورها مانند آلمان و اسپانیا و ایتالیا را آغاز کرده اند برای استراحت محدودیت در حالی که رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تمرکز بر باز کردن این کشور دوباره.

فوتبال مقامات نیز شروع به در نظر گرفتن چگونه آنها می توانند نجات قطع مسابقات با آلمان بوندسلیگا گرفتن مجوز برای راه اندازی مجدد در اواخر این ماه.

آتش مواج

که رسمی مایک رایان گفت: آن را به دولت و ورزشی فدراسیون برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی به راه اندازی مجدد و اضافه کرد U. N. organisaton خواهد پیشنهاد مدیریت ریسک و مشاوره در صورت نیاز.

Tedros است که زیر آتش عمدتا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را برای دست زدن به شیوع گفت که او را به انجام یک ارزیابی از این که این اقدامات در زمانی که همه گیر محو می شود.

“در حالی که آتش خشم آمده است من فکر می کنم تمرکز ما نباید تقسیم شده,” او گفت:.

Tedros نیز در دفاع از این که رکورد بر هشدار در مورد پتانسیل برای انسان-به-انسان انتقال جدید کروناویروس گفت: آن را به اطلاع جهان در نیمه اول ژانویه.

ژنو مبتنی بر بدن متهم شده است که “چین – محور” برتر اهدا کننده ایالات متحده آمریکا است که قطع کمک های مالی به بدن است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تمدید انتقاد خود را در چین در چهارشنبه سرزنش کشور برای مرگ و میر ناشی از شیوع باعث شده و خواستار پکن به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شیوع.

چه کسی است که در حال آماده سازی یکی دیگر از ماموریت برای چین به کشف حیوانی منشاء این ویروس تحت درمان با کشور دیگر متفاوت برای هر یک از آن 194 اعضای Tedros گفت.

“حکومت ما در که و دیگر آژانس های سازمان ملل متحد است که وقتی یک عضو دولت گزارش ما پست به عنوان” Tedros گفت.

“مهم ترین چیز این است که ما راهنمایی های قبل در طول و بعد از 14 ژانویه شامل احتمال انتقال انسان به انسان است که به کمک کشورها برای آماده سازی او اضافه شده است. “این است که تمام حقیقت را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله