مایکل فلین آخرین مرد سفید که اقدامات هیچ عواقب


Illustration for article titled Michael Flynn is the Latest White Man Whose Actions Have No Consequences

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

واقعا باید خوب به یک مرد سفید پوست در امریکا است. تصور کنید که شفاعت گناه دو بار به جرم و هنوز هم گرفتن دور با آن. که در مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

تبلیغات

گزارش نیویورک تایمز که وزارت دادگستری کاهش یافته است در مورد آن در برابر فلین. فلین التماس گناه دو بار به دروغ به FBI محققان در مورد داشتن تماس با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak. به عنوان او در این گفتگو قبل از رئیس جمهور تهمت را بر عهده داشتند و کار آنها دیده می شد به عنوان تلاشی برای تضعیف اقتدار و سپس رئیس جمهور باراک اوباما.

فلین انصراف خود را از گناه در اوایل سال جاری و شروع به مبارزه با این پرونده است. فلین به طور مداوم مورد حمله اف بی آی و دادستان در مورد او گفت: آنها در عمل “ایمان بد”. قاضی نظارت در مورد رد فلین ادعای سوء بازگشت در ماه دسامبر با توجه به بار. دادستان عمومی و حساس ساندویچ ژامبون ویلیام Barr پس از آن ساخته شده بسیار مشکوک حرکت از خارج دادستان بررسی فلین است.

تبلیغات

از زمان:

در روزهای اخیر آقای فلین وکلا گفت: وزارت دادگستری به حال کشف اسناد جدید که با اشاره به سوء رفتار به خصوص در محققان ” مصاحبه آقای فلین در ژانویه 2017 به عنوان بخشی از تحقیق به این که آیا تهمت مشاوران توطئه روسیه در این انتخابات دخالت.

مقامات اجرای قانون ذکر شده است که مصاحبه در حال حرکت به رها کردن اتهامات گفت: در یک دادگاه پرونده که برخی از اسناد تازه کشف شده نشان داد که سوال “بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط F. B. I. s ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” که مورد برآورده نمی استاندارد حقوقی که آقای فلین نهفته بود “مادی” مربوط به این موضوع تحت بررسی است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده بود عفو فلین اما گفته شد به نگه کردن توسط مشاوران. به عنوان یک همکار مرد که مرتکب جرم کردم و دور با آنخود را در واکنش به مورد کاهش یافته و به طور کامل قابل پیش بینی است. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که فلین بود “یک مرد بی گناه” و این که او می بیند او را به عنوان یک “و حتی بیشتر جنگجو.”

FBI شروع به تحقیق فلین در ژانویه 2017 تنها چهار روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود افتتاح گردید. او از کار اخراج شد یک ماه بعد برای دروغ گفتن در مورد روابط با روسیه است. این منجر به او را در برگزاری این رکورد کوتاهترین زمان در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی در تنها 24 روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر