بیست و شش نفر کشته شده اند از COVID-19 در مینه سوتا امور خارجه مقامات بهداشتی گزارش جمعه و تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور تحت فشار قرار دادند در بالای 10,000 علامت برای اولین بار.

ایالت تلفات در حال حاضر 534 مرگ و میر با توجه به اطلاعات ارسال شده در صبح روز جمعه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت. مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت دراز مدت و به کمک امکانات زندگی در حال حاضر حساب برای 434 مرگ و میر در کشور است.

در مجموع 473 نفر نیاز به بستری در مقایسه با 435 روز پنج شنبه وزارت بهداشت گفت. وجود دارد 198 بيمار در ICU در مقایسه با 182 مراقبت های ویژه بیماران پنج شنبه.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6 در مجموع 1,549 نفر بستری شده اند تا از 1,459 در روز پنج شنبه.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که این گزارش مورد کانتی در ایالت مینه سوتا به طور چشمگیری طلب بخشایش تعدادی ایم که آلوده و بیمار در دولت است. محدود تست ساخته شده آن را غیر ممکن به دقت سند گسترش, اما تست رو به افزايش بوده است.

شماره جمعه منتشر شد نشان می دهد مورد تایید شده تعداد 10,088 رشد از روز شنبه شمارش از 9,365 مردم است. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر حساب برای 1,207 موارد خارج از ایالت کل.

در حال حاضر وجود دارد 5,697 بیماران در دولت که دیگر نیازی به در انزوا از 5,308 بیماران در روز پنج شنبه. هشتاد و چهار شهرستان ها دیده می شود مورد تایید شده از COVID-19.

متوسط سن برای همه موارد است 45 و ميانه سن برای همه کسانی که فوت کرده اند این است 83.

تقریبی تعداد آزمون تکمیل می ایستد در 101,270 از 97,421 در روز شنبه را انتشار داده.

افراد با سن 65 سال و بالاتر و همچنین به عنوان کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی هستند در معرض خطر بیشتری از COVID-19. کسانی که شرایط طیف وسیعی از ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله