مینه سوتا دموکرات ها در مجلس در حال هل دادن 208 میلیون دلار مسکن و کمک های اقتصادی بسته teeing تا پایان جلسه مذاکرات با جمهوری خواهان مجلس سنا بر اینکه هدف کمک و یا کاهش مالیات است که بهترین راه برای کمک به Minnesotans مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این DFL پیشنهاد به تصویب مجلس 75-58 روز شنبه در یک تا حد زیادی خط حزب رای می دهند. این امر پمپ 100 میلیون دلار به اجاره و رهن قبض آب و برق و مالیات کمک. یکی دیگر از 55 میلیون دلار خواهد صندوق کمک های مالی کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار. این همچنین شامل $27 میلیون در پهنای باند دسترسی به گسترش پزشکی از راه دور و کمک به خانواده ها در مناطق روستایی با آموزش از راه دور و همچنین 26 میلیون دلار برای کمک به جبران مراقبت شخصی دستیاران کمک به ساکنان آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر.

“مینه سوتا نمی توانیم به قانون گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره. “اگر ما چیزی اگر ما اجازه دهید آنها را می گیرند از طریق ترک ها و چپ ما در حال رفتن به بسیار کندتر بهبود اقتصادی پس از آن.”

در لایحه payday در وام دهندگان نیز می تواند مورد نیاز به وام گیرندگان 12 ماه به بازپرداخت وام های خود را بدون ضمیمه اضافی بهره و یا هزینه.

این DFL پیشنهاد می آید بر روی پاشنه از یک به روز رسانی $2.4 میلیارد, پیش بینی کسری بودجه است که به طور چشمگیری کوچک پشت انتظارات از قانونگذاران این جلسه.

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: بسته امداد پرداخت می شود از طریق دولت بودجه اما او گفت: برخی از قطعات می تواند تحت پوشش تحت $1.87 میلیارد دلار در بودجه فدرال دولت دریافت کرده است و برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط.

آن را متفاوت از یک امداد بسته های پشتیبانی شده توسط سنا جمهوری خواهان که می خواهند برای به تاخیر انداختن پرداخت مالیات صرف مجازات و گسترش اعتبار مالیاتی برای خانواده ها با کودکان در سن مدرسه.

هر دو طرح در مخلوط به عنوان قانون گذاران با عجله به سمت مارس 18 مهلت موکول به طور منظم جلسه قانونی. قانونگذاران نیز در تلاش برای حمله به یک معامله در یک بسته از پروژه های ساخت و ساز در یک پیوند لایحه یک لایحه به پرداخت ساعتی مدرسه کارگران در حالی که کلاس های درس هستند که بسته به مکان و ایجاد نظارت بر چگونگی دولت صرف فدرال coronavirus بودجه.

قانونگذاران می خواهید برای قرار دادن تا کار بر روی تمام کسانی که پیشنهادات تا پایان جلسه, اما بسیاری از آنها در انتظار دوباره در ماه ژوئن زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz می تواند نیاز به گسترش خود قدرت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

اوباما در تلاش برای اصلاح اقتصادی بسته امداد در روز پنج شنبه شد و با هدف کمتر در این لایحه و بیشتر در Walz اجرایی قدرت است که اجازه داده او را به موضوع اقامت در خانه سفارشات و به طور موقت تعطیل, میله, رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی برای محدود کردن گسترش ویروس.

یک متمم از Rep. استیو Drazkowski R-Mazeppa را به حالت تعلیق فرماندار و دستمزد در طول زمان صلح و اورژانس در حالی که صدها هزار نفر از مردم از کار هستند. اصلاح دیگر مورد نیاز خواهد بود قانونی تصویب اگر Walz می خواهد به گسترش دولت از زمان صلح و اورژانس فراتر از 30 روز. تحت قانون کنونی Walz می تواند گسترش اضطراری بدون تصویب قانونی در حالی که نمایندگان مجلس در جلسه.

“هیچ فرماندار باید حمل وزن جهانی همه گیر به طور انحصاری بر روی شانه های خود را” گفت: Rep. جری Hertaus R-Greenfield نویسنده از اصلاح.

هر دو اصلاحات شکست خورده در DFL-چراغ خانه.

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله