مقامات دولتی اعلام کرد پنج نقطه “طرح نبرد” به نشانی تلفن که COVID-19 در ساکنان و کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات.

تاثیر بر خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک قابل توجهی بوده حسابداری برای 15 درصد از دولت مورد تأیید 23 درصد از بستری شدن در بیمارستان و 80 درصد از مرگ و میر.

“ما از آغاز شناخته شده است که امکانات مراقبت طولانی مدت … در صورت افزایش خطر شیوع” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت.

جدید کروناویروس گسترش به راحتی در محدود چهارم از این امکانات که در آن بسیاری از ساکنان دارای شرایط بهداشتی است که آنها را به خصوص در معرض عوارض ناشی از ویروس است.

این شامل قلب و ریه و بیماری های کلیوی و همچنین دیابت و چاقی است.

این طرح شامل سیستماتیک تر تست و سلامت غربالگری با استفاده از دولت انبارهای شخصی تجهیزات حفاظتی و هماهنگی بیشتر با محلی سیستم مراقبت های بهداشتی و مقامات بهداشت عمومی.

تست خواهد شد گسترش به تمام ساکنان و کارکنان در یک مرکز که مورد تایید شده است و یا زمانی که چند نفر نشان می دهد علائم مالکوم گفت.

دولت نیز با ارائه پشتیبانی و کمک هنگامی که یک مرکز دارای کمبود نیروی انسانی از جمله فعال کردن گارد ملی.

نیروی انسانی شده است یک مشکل در دراز مدت مراقبت از امکانات و حتی قبل از همه گیر رخ داد. بیماری در میان کارگران را تشدید این مشکل و برخی از کارکنان را متوقف کرده اند نشان از ترس مالکوم گفت.

در مجموع 330 تسهیلات مراقبت دراز مدت دیده می شود حداقل یک مورد تایید شده در میان ساکنان و یا کارکنان. این آمار یک نفر از هر پنج ماهر خانه های پرستاری و یک نفر از هر 10 امکانات زندگی کمک.

“آنچه که ما تا به حال به طور کامل پیش بینی شده است که تعدادی از امکانات که نیاز به کمک” مالکوم گفت. “از آن گرفته شده است ما تعجب که چگونه بسیاری از امکانات را نیاز به این نوع از سطح پیشرفته کمک کند.”

دولت اضطراری مرکز عملیات استفاده خواهد شد برای کمک به هماهنگ کردن پاسخ است که تا به حال بوده است محور در مینه سوتا وزارت بهداشت.

مالکوم گفت: این برنامه خواهد شد نورد بیش از یک شماره از روز. آن را نمی خواهد متوقف کردن مورد جدید از ابتلا به, اما مهار عفونت های جدید خواهد بود یک اندازه گیری از موفقیت است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن تعداد موارد مثبت پایین,” او گفت:, و همچنین به عنوان “کاهش تعداد آزمون مثبت در مراقبت دراز مدت حتی به عنوان ما تست بیشتر مردم است.”

تا کنون 407 ساکنان خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک کرده اند. حدود 1400 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

یک صنعت گروه تجارت به نمایندگی از تسهیلات مراقبت دراز مدت گفت: آنها با حمایت از این طرح به خصوص افزایش تست و دسترسی به بیشتر منابع از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

“من فکر می کنم این رویکرد تمرکز بر یک تفاوت بزرگ را در به حداقل رساندن تعداد جمع تنظیمات که چند مواجهه گفت:” پتی Cullen, مدیر اجرایی ارائه دهندگان مراقبت از مینه سوتا است.

“هر دو پیشرفته تست و کافی PPE می دهد نیروی کار ما اعتماد به نفس بیشتری که امیدواریم ترجمه برای افزایش سطح نیروی انسانی,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله