سیندی Wannarka در تضاد هنگامی که او به نظر می رسد در خط عازم شمال وسایل نقلیه کشیدن قایق پشت سر آنها. در میان آنها بی قرار و تعیین مشتاق به جشن مراسم از بهار — مینه سوتا ماهیگیری بازکن.

از یک طرف با عجله از بازدید کنندگان به مینه سوتا دریاچه کشور نشانه خوبی است که کسب و کار در حال آمدن است در یک محل که در آن گردشگری پیشرو در صنعت گفت: Wannarka رئیس جمهور و رئیس اجرایی از زالو دریاچه منطقه اتاق بازرگانی است.

اما او همچنین به نظر می رسد در هجوم و شگفتی: “این است پسر رفتن به OK؟”

جمعیت کثیری از out-of-towners می تواند بسیار مسری coronavirus در جوامع روستایی قرار دادن ساکنان مسن که بیشتر در معرض این بیماری کشنده در خطر است.

در بخشی که چرا مقامات دولتی اصرار ماهیگیران تفننی ماهی در مناطق دورتر از جایی که آنها می توانید سفر به و از یک مخزن گاز در روز شنبه ماهیگیری, درب بازکن, که می آید در طول فرماندار اقامت در خانه سفارش به تازگی تمدید مارس 18.

“ما می دانیم که بیشتر مردم سفر بیشتر گسترش وجود دارد این است که” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: پنج شنبه. “این است که مورد هجوم منظور من قرار دادن. این است که در مورد هجوم بهداشت عمومی هشدار. اقامت نزدیک به خانه. استفاده از عقل سلیم است.”

که توصیه نا امید برخی از رفت و آمد مکرر صاحبان در بخشی به دلیل آن آمد و تنها چند روز قبل از باز کن. اما بسیاری نیز بر این باورند که پیام آنها بدست مخلوط است.

تفریحی اخیرا اجازه داده شد برای باز کردن. “در حال حاضر آنها شنیدن پیام, ‘don’t come up’ ” Wannarka گفت. “این نا امید کننده است.”

در عین حال رفت و آمد مکرر صاحبان همچنین درک کنند که این ویروس می تواند یک تهدید واقعی برای خود ساکنان و افزایش عفونت های محلی می تواند خود را پایمال کوچک بيمارستان. آنها پشتکار بازسازی کسب و کار خود و اتخاذ اقدامات برای حفاظت از مشتریان و کارکنان.

“این چنین سخت و دشوار محل می شود و می دانم آنچه می گذرد به بهترین برای همه” Wannarka گفت. “آیا شما می خواهید برای همه چیز برای باز کردن اما بعد از آن شما ممکن است از دست دادن زندگی بیشتر و یا آیا شما در حفظ و هر کس سوپر, فوق العاده سالم و از دست دادن بیشتر کسب و کار؟”

این بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده تلفات در بسیاری از شهر های کوچک کسب و کار و استراحتگاه در سراسر کشور.

اگر چه دریاچه Mille Lacs بدون شک خواهد بود شلوغ در طول تعطیلات آخر هفته ماهیگیری, درب بازکن, تیم Potoczny گفت: رفت و آمد مکرر McQuoid مسافرخانه خواهد بود تقریبا خالی از آنجا که بسیاری از معمول مشتریان خواهد ماهی فقط برای روز و سپس به خانه بازگشت.

“من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ماندن در خانه سفارش برداشته شده است و شاید مردم احساس رایگان برای, سفر,” او گفت:. “که امید است.”

اما در حال حاضر به نظر می رسد تابستان تلخ. کسب و کار خود را از دست داده است حدود 75 درصد از آینده آن در تابستان به دلیل حجم بیشتر از کابین جای گروه های بزرگ. نیاز به فاصله اجتماعی در طول همه گیر باعث شده است تا مشتریان برنامه ریزی هويدا لیسانس احزاب و بزرگ دیگر دریافت-togethers به لغو Potoczny گفت.

“آن را وحشیانه,” او گفت:.

دورتر از شمال فصل تابستان لغو در حال حاضر هزینه شنگرف سد تسلیم مورد $50,000 گفت: مالک اد Tausk. کسانی که لغو عبارتند از خانواده ها نا امید که رفت و آمد مکرر نخواهد بود افتتاح استخر آن در این تابستان.

اما برخی از لغو معنی مشتریان جدید پیدا کرده اند باز تاریخ در رفت و آمد مکرر, رزرو تقویم, او گفت:.

در برخی موارد تهدید COVID-19 تحت فشار قرار دادند تا کسب و کار به مینه سوتا تفریحی. برای مثال یک خانواده مجبور به لغو یک رخصتی بهار, سفر به فلوریدا ممکن است حسرت برای گریز تابستانی و نزدیک به خانه. کسانی که پرواز تابستانی به مقصد ممکن است درایو شمالی به جای. و ماهیگیران تفننی که رزرو تابستان سفرهای ماهیگیری در کانادا که در آن مرز بسته است در حال حاضر, خواهد ماهی در مینه سوتا آب به جای.

خسته از بودن cooped مردم ولع مصرف, هوای آزاد, درمان Tausk گفت.

بنابراین او و دیگر رفت و آمد مکرر صاحبان در حال رفتن به طول های بزرگ برای ضد عفونی کردن مناطق و اطمینان اجتماعی فاصله.

“ما قصد داریم در ادامه به گسترش این پیام در طول تابستان در مورد COVID دستورالعمل که ما باید به دنبال و یاد مردم درباره ظریف ما سیستم مراقبت های بهداشتی در اینجا” Tausk گفت. “ما می خواهیم کسب و کار برای زنده ماندن اما ما نمی خواهید برای قرار دادن مهمانان ما و یا کارکنان در معرض خطر است.”

در غرب باد رفت و آمد مکرر در بالا قرمز دریاچه هشت کابین رزرو آخر این هفته اما نوار بسته خواهد شد و رستوران محدود به takeout وعده های غذایی. بیش از سه نفر در یک زمان اجازه خواهد داشت در رفت و آمد مکرر را طعمه فروشگاه و همچنین در ماهی تمیز کردن اتاق گفت: Kevin والدو بخش-صاحب کسب و کار خانوادگی.

به طور معمول قایق خود دسترسی خواهد بود مشغول سراسر بازکن. در این سال آنها ممکن است آن را محدود به 30 تا 40 وسایل نقلیه و یک روز آن را به او گفت.

“ما می خواهیم مردم قادر به اجتماعی فاصله” والدو گفت. “اگر ما مردم را تجمع ما بسته همه چیز را.”

آن را آسان به یک از امنیت کاذب زندگی در جوامع روستایی که در آن ویروس نیست یک جای پا, او گفت:. Beltrami County, که در آن بالا قرمز دریاچه است که تا به حال تنها شش مورد تأیید.

اما سیل از خارج از شهر بازدید کنندگان “مطمئن شوید که باعث می شود ما کمی, عصبی,,” او گفت:. “من یک 92 ساله مادر بزرگ. شما باید به اقدامات احتیاطی.”

 

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله