سنگاپور: قیمت نفت افزایش یافت در تجارت جمعه و تنظیم شد تا پایان هفته با منافع قوی در نشانه تقاضای بازگشت به عنوان برخی از دولتها سهولت دشوار coronavirus مستندات.

ما معیار وست تگزاس اینترمدیت به دست آورد 2.25 درصد برای تغییر در $24.08 در هر بشکه افزایش یافته است و حدود 20 درصد در این هفته.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت اضافه شده 1.66 درصد به تجارت در $29.95 در هر بشکه با قرارداد داشتن اضافه شدن بیش از 10 درصد در این هفته.

بازارهای نفت بودند به ضرب و شتم در مارس به عنوان ویروس خفه تقاضا با توجه به تعطیلی کسب و کار و محدودیت های مسافرتی با نفت خام ایالات متحده در حال سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار.

اما آنها شروع به تجمع به عنوان دولت از آسیا به اروپا آغاز عقب محدودیت به عنوان آنها عبور اوج شیوع بیماری خود را با عفونت های جدید و مرگ و میر کند.

این تجمع پشتیبانی شده توسط یک توافق بین برترین تولید کنندگان برای کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز که آمد به اثر در تاریخ 1 مه.

بیشتر کمک به بازارهای عربستان سعودی روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر افزایش قیمت تقریبا همه نمرات نفت در ماه ژوئن نشان می دهد آن را می خواهد برای افزایش قیمت به جای برنده شدن در بازار به اشتراک بگذارید.

اما تحلیلگران هشدار داد بهبود تدریجی خواهد بود که سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی چگونه به سرعت تقاضا را دوباره بعد از یک توقف ناگهانی در جهانی فعالیت های اقتصادی.

“مردم در حال گرفتن به عقب در اتومبیل برای رفت و آمد و یا صرفا به خارج از خانه است که بسیار عالی برای بنزین و تقاضا است که به عنوان ارائه فاز اول در جستن به قیمت نفت بازیابی گفت:” استفان Innes از AxiCorp.

“اما برای حفظ این تجمع شما نیاز به بیش از مردم رانندگی در اطراف بلوک; شما نیاز به سرزمین صنعتی موتورهای شلیک در تمام سیلندر و هواپیما به هوا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله