اضطراب مکرر خود را در Vizag یک روز پس از گاز تراژدی پس از گزارش از نشت دیگری پدید آمده در اوایل صبح روز پنج شنبه. اما NDRF رد گزارش دوم نشت گاز در Vizag.

مدیر کل فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF), SN Pradhan روشن شد که در آن برخی از گازهای منتشر شد که در طول خنثی سازی فرایند.

“وجود دارد شایعات در برخی از بخش از رسانه ها در مورد دوم گاز نشت اجازه دهید من قاطعانه محل ثبت است که هیچ گونه دوم نشت در Vizag. برخی از گازهای دریافت منتشر شده در طول روند بوده. این اتفاق می افتد در طول خنثی سازی فرایند. آن است که یک فرایند فنی. این روند را ادامه خواهد داد” Pradhan گفت: ANI.

در روز قبل از آن وزارت خانه امور (MHA) در پاسخ به گزارش یکی دیگر از نشت گاز در LG پلیمرها در ویساکاپاتنام و روشن است که این یک “کوچک ویژگی های نشت” و وضعیت تحت کنترل است.

“وجود دارد گزارش های رسانه ای که وجود دارد یکی دیگر از نشت. این روشن است که این یک کوچک ویژگی های نشت. لازم است برای آوردن ظرف در کنترل است. این است که به کنترل و روند خنثی سازی است که در حال حاضر در روند. اوضاع تحت کنترل است” این MHA در بیانیه ای گفت.

این NDRF DG اعتراض به رسانه ها برای به اجرا جعلی اخبار در مورد نشت گاز بدون عبور-چک کردن به طوری که مردم نه وحشت.

“این neutraliser شیمیایی رسیده نقطه در مقدار خوب است و در حال استفاده در این فرآیند است. شایعه اذهان عمومی باید اجتناب شود به نفع مردم است.”

Pradhan اطلاع داد که کارشناسان از پونا و ناگپور از جمله دانشمندان در حال نظارت بر وضعیت بر روی زمین پس از آخرین شب.

“ما در حال آماده سازی یک نقشه راه با دولت محلی است. این کار در حال انجام است به طور مشترک توسط دولت مرکز و دولت محلی است. وزیر گردشگری دولت همچنین بازدید از نقطه. ما نیز در حال حاضر در نقطه ای. از شب گذشته کارشناسان از پونا و ناگپور از جمله دانشمندان در حال نظارت بر وضعیت بر روی زمین است. در حال حاضر ما دو نفر از فرماندهان و سه دانشمندان کمپینگ وجود دارد,” او توضیح داد.

“دو تیم از 5 گردان از NDRF بر روی زمین هستند. وضعیت تحت کنترل است. این NDRF تیم را از عقب ماندن در منطقه تا زمانی که اوضاع کاملا تحت کنترل” Pradhan گفت.

در روز پنج شنبه استایرن گاز تا به حال به بیرون درز در کارخانه گاز از LG پلیمرها در RR Venkatapuram روستا در ویساکاپاتنام منطقه در روز پنج شنبه صبح که ادعا 11 زندگی می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله