مسکو: دو پزشکان روسیه را کشته و دیگری به شدت مجروح شد در سقوط از بیمارستان ویندوز پس از آنها گزارش آمد تحت فشار بیش از شرایط کار در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دقیق شرایط و چگونگی این رویداد جداگانه در دو هفته گذشته باقی می ماند مشخص نیست و آنها در حال بررسی توسط پلیس, اما آنها تاکید زیادی گونه که پزشکان و پرستاران مواجه شده اند در طول شیوع بیماری است.

گزارش گفت: دو نفر از پزشکان تا به حال اعتراض به شرایط کاری خود و سوم بود که متهم پس از همکارانش قرارداد ویروس.

در سراسر روسیه و پزشکان را تقبیح کرده اند کمبود تجهیزات حفاظتی و سوال روش های کنترل عفونت در ده ها تن از بیمارستان اعلام کرده اند تهدید به اخراج و یا حتی پیگرد قانونی برای رفتن با نارضایتی خود. صدها نفر از کارکنان پزشکی نیز بدست آلوده.

دکتر الکساندر Shulepov که با این نسخهها کار در یک آمبولانس خدمه در منطقه ورونژ, 500 کیلومتر (310 مایل) در جنوب مسکو سقوط از پنجره طبقه دوم مارس 2 در یک بیمارستان که در آن او بود که برای درمان COVID-19 شکستن چند دنده و شکستگی جمجمه او است.

در یک ویدیو ارسال شده قبلا در رسانه های اجتماعی توسط همکارش الکساندر Kosyakin هر دو شکایت در مورد کمبود دنده محافظ. در این ویدئو 37 ساله Shulepov گفت که او مجبور به پایان شیفت با وجود اینکه تشخیص داده COVID-19.

اما بعد محلی مقامات بهداشتی مشترک دیگری تصویری از Shulepov در رسانه های اجتماعی که در آن او کردهاند قبلی خود شکایت کرد و گفت او بود که احساسی است.

Kosyakin متهم شده بود از پخش اخبار نادرست در مورد کمبود بعد از ارسال این ویدئو و در دست بررسی است. او حاضر به اظهار نظر به آسوشیتد پرس.

معلوم نیست چه چیزی باعث Shulepov سقوط. برخی از گزارش رسانه های محلی گفت که او تضعیف در حالی که در تلاش برای صعود از پنجره خود را به صورت یک دود خارج, در حالی که دیگران از آن پیشنهاد شده بود که با توجه به فشار برای پخش در شکایت خود ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله