COVID-19 اساسا تغییر نحوه مدارس انجام خواهد داد شروع تمرینات در این بهار و در روز جمعه رهبران دولت دستورالعمل صادر شده برای کسانی که برنامه ریزی برای آنها را نگه دارید.

برای شروع مراسم اجازه داده نخواهد شد در داخل خانه و یا در استادیوم های فوتبال. دستورالعمل از بخش های بهداشت و آموزش و پرورش و آموزش عالی توصیه می کنند که مدارس برگزاری یک مراسم است که می تواند از راه دور انجام و اطمینان حاصل شود شرکت کنندگان لازم نیست به ترک خانه های خود. مدارس برنامه ریزی ماشین رژه یا پارکینگ مراسم درخواست شرکت کنندگان و وارد جداگانه وسایل نقلیه و حفظ همه مراسم مختصر.

بالاتر از همه, دستورالعمل دولت است که کسی که بیمار است و یا برگزاری نمایشگاه علائم کروناویروس حضور نداشت.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و خانواده خود را همیشه خواهد بود اولویت ما” گفت: آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker. “این سال را به مراسم فارغ التحصیلی خواهد شد نگاه متفاوت از آنچه به طور سنتی انجام, و من مطمئن هستم ما مدارس را در پیدا کردن راه های خلاق به رسمیت شناختن کار باور نکردنی و تعهد ما فارغ التحصیلی دانش آموزان است.”

دستورالعمل دلسرد فرد در گردهمایی های اجتماعی با مردم از چندین خانواده ها حتی در شرایطی که فضای کافی بین شرکت کنندگان می تواند جایگزین شود. چنین اتفاقاتی نمی مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و معرفی یک معامله بزرگ از تماس غیر قابل پیش بینی و افزایش پتانسیل برای انتقال بيماري دستورالعمل گفت.

امن ترین راه برای مشاهده فارغ التحصیلی و شروع است برای هر کس به در خانه بمانند بیانیه ای از این بخش گفت.

“ما می دانیم که چقدر دانش آموزان در کلاس از سال 2020 باید قربانی این سال و چگونه نا امید کننده آن است و نه به شرکت در نقاط عطف و یا سنت های آنها تا به حال تصور کردند.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله