Coorg: دنیای هاکی در روز جمعه سوگواری شگفت انگیز مردی که ترویج بازی در Coorg با ضربه زدن به غرور قومی نگه داشته و آن را زنده در برابر تاخت و تاز شده توسط بسته بندی کریکت.

Pandanda Kuttappa یک چهره افسانه ای در Coorg و از بنیانگذاران معروف Kodava هاکی, جشنواره, درگذشت, سن مشکلات مربوط به روز پنج شنبه. او جان سالم به در با همسر و دو دختر و یک پسر و یاد هزاران بی شماری که عشق هاکی. او 85 بود.

همراه با برادر خود Pandanda کاشی Ponnappa, Kuttappa طراحی Kodava هاکی جشنواره به عنوان یک خانواده در مسابقات هاکی به طور انحصاری برای Kodava خانواده. زمانی که آن آغاز شده در سال 1997—با امور مالی مرتب توسط برادران خود را–کمی فکر کردم این امر می تواند چیزی بیش از یک غرور رویداد برای چند سال قبل از همه بسته بندی شده و به خانه رفت. آنها در اشتباه بودند. مسابقات شنود گذاشته به Kodava هویت داد و آن را شدت پول-بودجه مسابقات مطابقت ندارد – آن دربی frenzies فوتبال در انگلستان یا آکسفورد v کمبریج مسابقه قایق. این Kodava هاکی جشنواره نه تنها زده وتر در مزارع قهوه از Coorg آن ساخته شده منطقه یک مهد کودک برای بازی تولید کل یک دنباله ای از بازیکنان ستاره که graced هند تیم ملی.

پرداخت غنی در مراسم تجلیل از Kuttappa هاکی هند روز جمعه به یاد می آورد سهم خود را به ورزش و نقش بسیار مهم در popularising بازی در جنوب و ساخت Coorg زمین پرورش برای هاکی در کشور است.

“ما واقعا غمگین مرگ Pandananda Kuttappa. ما به اشتراک گذاری خانواده اش غم و اندوه و دعا برای روح خود را. Kuttappa سهم به هاکی به خصوص در Kodava منطقه یاد می شود برای نسل” سلام رئیس جمهور Mohd Mushtaque احمد در بیانیه ای گفت.

خانواده مسابقات هاکی نه تنها می بیند رقابت شدید اما همچنین تساوی هزاران نفر به زمین هاکی روی. جالب آن است که هیچ جنسیتی نوار برای تیم های شرکت کننده. زنان می تواند بازی در همین تیم به عنوان مردان.

به طور متوسط 250 خانواده ارسال تیم به این مسابقات است که معمولا در طول مارس-آوریل هر سال است.

با وجود هیچ سن و یا جنس نوار برای شرکت در مسابقات, مسابقات به شدت رقابتی است که شامل کالیبر بالا هاکی. برخی از قوانین سختگیرانه اعمال می شود: مانند است که تمام اعضای یک تیم باید متعلق به همین قبیله و شرکت در کامل هاکی روی لباس. آن را به تصمیم بگیرد که آیا او می خواهد به نمایندگی از پدرش خانواده یا شوهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله