مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش برای coronavirus روزمره پس از aide تست مثبت

واشنگتن: بعد از مشاور نظامی آزمایش مثبت برای coronavirus رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که تحت COVID-19 آزمون در هر روز است.

یک مشاور نظامی از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها مقامات به عنوان یک شخصی vale, آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور گفت که او تا به حال بسیار کمی در تماس با او.

“من تا به حال بسیار کمی, تماس, تماس شخصی با این آقا. من می دانم که او چه کسی است. فرد خوب است. اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید. (معاون رئیس جمهور) مایک (پنس) تا به حال بسیار کمی در تماس با او. اما مایک تست شد و من مورد آزمایش قرار گرفت. ما هر دو آزمایش” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی شکل کاخ سفید.

پاسخ به سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: معاون رئیس جمهور و دیگر کارکنان کاخ سفید خواهد بود آزمایش coronavirus هر روز.

“من فقط به حال یک آزمون. در واقع من یکی دیروز و یکی امروز و آن منفی است. مایک فقط به حال یک آزمون و منفی است,” او گفت:.

“اما آنها با انجام آزمایش و آن را فقط به شما نشان می دهد که مغالطه — آن چیزی است که من شده اند گفت: — آزمایش کامل هنر است. بدون توجه به آنچه شما انجام, آزمایش کامل هنر است. بنابراین ما تست یک بار در هفته. در حال حاضر ما در حال رفتن به آزمایش یک بار در روز. اما حتی زمانی که شما در آزمون یک بار در روز کسی می تواند — چیزی اتفاق می افتد جایی که آنها گرفتن چیزی” رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر